ویدئویی که به تازگی منتشر شده است فرود دلهره آور دو فروند هواپیمای مسافربری را طی این هفته و حین وقوع طوفان در یکی از فرودگاه های انگلیس به تصویر می کشد. خلبان هر دو هواپیما حین بارش باران و وزش باد شدیدی که بیش از ۵۰ مایل بر ساعت (۸۰ کلیومتر بر ساعت) سرعت داشت با مهارت خود موفق به فرود ایمن روی باند فرودگاه شدند. در ویدئویی که منتشر شده است مشاهده می شود در حالی که هر دو هواپیما در نزدیکی باند فرودگاه قرار دارند و آماده فرود می شوند بر اثر وزش باد و بارش باران دچار مشکل می شوند.

در این ویدئو مشاهده می شود که یک فروند هواپیمای توماس کوک بر اثر وزش باد شدید به سمت راست و چپ تغییر جهت می دهد اما سرانجام خلبان موفق به حفظ تعادل هواپیما و فرود بدون خطر می شود. همچنین خلبان فلای بی نیز با وجود شرایط نامساعد جوی موفق به فرود هواپیما روی باند می شود. در حالی که هر لحظه مسیر هر دو هواپیما در اثر طوفان شدید در آسمان تغییر می کند، هر دو خلبان موفق می‌شوند هواپیما را روی باند فردگاه روی زمین بنشانند.

این حادثه طی این هفته و در فرودگاه منچستر انگلیس رخ داد. در برخی از مناطق منچستر ظرف تنها ۴۸ ساعت حدود ۱۸۲میلی متر ( بیشتر از حد متوسط ماهیانه) باران باریده بود. انتشار این ویدئو در حالی خبرساز می شود که چند روز پیش نیز ویدئوی فرود دلهره آور یک فروند هواپیمای دیگر در فرودگاهی در کلمبیا خبرساز شده بود. خلبان یک فروند هواپیمای DC۳ موفق شد در فاصله چند اینچی یک هواپیمای دیگر این هواپیما را در فردگاهی غیراستاندارد با موفقیت روی زمین بنشاند.