‌حسن صدرایی عارف در گفت و گو با ایسنا‌، در رابطه با پویش "من و حاج آقا " عنوان کرد: از ۲۱ شهریور ۹۷ پویشی تحت عنوان "من و حاج آقا" شروع به کار کرده است که طی آن، همه‌ی اقشار جامعه می‌توانند، خاطرات خوب و اتفاقات مثبتی که با روحانی مسجد محله یا هر روحانی و طلبه دیگر دارند را به صورت مکتوب، فیلم و یا عکس ارسال کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: از آنجا که در ایام محرم و صفر، روحانیون به دلیل انجام تبلیغ در استان ها و شهرستان های مختلف حضور دارند و در این ایام این قشر بیشتر در بین مردم هستند، به تصویر کشیدن و به طور کلی به نمایش گذاشتن خاطرات خوب و مثبت بین مردم و روحانیت تاثیر متفاوتی نسبت به دیگر ایام دارد.

 

وی با اشاره به اینکه تا به حال چند پویش در  فضایی شبیه به "پویش من و حاج آقا" انجام شده است، گفت: پویش "صریح و بی پرده"، "اگر من جای رئیس تبلیغات بودم" و" هر طلبه یک پیشنهاد" در یک سال اخیر با استقبال گسترده ای مواجه شد؛ مخاطب پویش های مذکور بیشتر قشر طلبه و روحانیت بود اما پویش "من و حاج آقا" تمامی اقشار مردم را به عنوان مخاطب پوشش می‌دهد.

 

صدرایی عارف تصریح کرد: تا کنون تصاویر و فیلم‌های زیادی به ویژه از طریق اینستاگرام توسط مردم ارسال شده است؛ این پویش تا آخر ماه صفر ادامه دارد و در ماه ربیع الاول طی مراسم جشنی، ویدئوها و تصاویر برگزیده به نمایش گذاشته خواهد شد.

 

پویش "من و حاج آقا" توسط خبرگزاری حوزه اجرا می شود و علاقمندان می توانند از طریق کانال رسمی خبرگزاری حوزه در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، خاطرات مثبت و خوب خود را ارسال کنند، بخشی از این تصاویر، ویدئو ها و خاطرات مکتوب در سایت رسمی خبرگزاری حوزه قابل مشاهده است.