به نظر می‌رسد کاهش قیمت اونس جهانی طلا، امروز باعث کاهش قیمت طلا و سکه شد؛ به طوری که سکه امامی ۲۰ هزار تومان، سکه بهار آزادی ۱۲۰ هزار تومان، نیم‌سکه ۴۰ هزار تومان و ربع‌سکه ۲۰ هزار تومان کاهش قیمت داشت.

به این ترتیب، سکه امامی با قیمت ۴ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان، سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۹۸۶ هزار تومان، نیم‌سکه ۲ میلیون و ۹۴ هزار تومان، ربع‌سکه یک میلیون و ۱۰۳ هزار تومان و سکه گرمی ۶۲۲ هزار تومان فروخته شد.

جدول سکه

از سوی دیگر، قیمت طلای 18عیار در بازار با افت 5 هزار و 540 تومان مواجه شد؛ به طوری که با قیمت 367 هزار و 310 تومان به فروش رفت.

در بازار ارز نیز قیمت دلار سلیمانیه ۱۰۰ تومان کاهش یافت. این در حالی است که دلار هرات با افزایش قیمت ۱۰۰ هزار تومانی، یورو ۹۸ تومان، پوند انگلیس ۱۱۷ تومان، درهم امارات ۱۸ تومان، لیر ترکیه ۲۳ تومان و یوان چین ۱۴ تومان مواجه شد.

بر این اساس، در بازار امروز دلار سلیمانیه ۱۳ هزار و ۴۵۰ تومان، دلار هرات ۱۳ هزار و ۳۵۰ تومان، یورو ۱۵ هزار و ۸۰۴ تومان، پوند انگلیس ۱۷ هزار و ۷۵۷ تومان، درهم امارات ۳ هزار و ۷۰۸ تومان، لیر ترکیه ۲ هزار و ۱۳۰ تومان و یوان چین یک‌هزار و ۹۸۴ تومان بود.

جدول ارز