حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری در حاشیه بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا در پاسخ به این سوال که آیا تغییر در مدیران را به نفع انجام ملی می دانید یا خیر، اظهار داشت: تغییر در مدیران و ترمیم کابینه در شرایط خاص اینچنینی می تواند اثر روانی و اجتماعی داشته باشد و به جامعه آرامش دهد.

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری ۲۷ تیرماه به خبرنگاران اعلام کرد: «رئیس جمهوری در حال بررسی اسامی مختلف هستند تا در فرصت مناسب برخی تغییرات انجام شود؛ اینکه چند وزیر تغییر می کنند و این افراد چه کسانی هستند را شخص رئیس جمهوری پاسخ می دهند. یکی از مواردی که در آن تغییرات اعمال می شود، تیم اقتصادی دولت است».

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ناطق نوری در آستانه هفدهم مرداد روز خبرنگار در آیین گرامیداشت شهدای ایرنا و تجلیل از خانواده های معظم شهدا در جمع مدیران، سردبیران، خبرنگاران و کارکنان سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی حضور یافت.

وی صبح امروز در بدو ورود به سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی با سید ضیاء هاشمی مدیرعامل ایرنا دیدار کرد.

محمود صارمی مسئول دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در مزار شریف روز هفدهم مردادماه ۱۳۷۷ خورشیدی به همراه ۸ تن از کارکنان سرکنسولگری ایران در این شهر توسط عوامل گروه طالبان به شهادت رسید.