در بازار معاملات امروز تهران،قیمت ها روند صعودی داشتند.بیشترین تحولات در بازار طلا و سکه اتفاق افتاد.اگرچه تا مهلت اعلام شده از سوی رییس جمهور آمریکا برای تعیین تکلیف توافق برجام تا حدود زیادی بر بازار طلا ،سکه، ارز  و بورس در داخل کشور تاثیر گذاشته،اما در بازار بین المللی هم پیش بینی ها حکایت از تقویت شاخص دلار و افزایش قیمت اونس دارد.

براساس این گزارش، امروز به دنبال اعلام توقف پیش فروش شش ماهه سکه قیمت سکه از مرز ۲ میلیون تومان گذشت و تا ساعت ۱۲ امروز شنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۷ قیمت سکه ۲ میلیون ۵۰ هزار تومان  رسید.

هر اونس طلا در بازارهای جهانی با ۱.۳۴ دلار افزایش به ۱۳۱۵ دلار رسید که این افزایش سبب شد تا در بازار تهران هر مثقال طلا ۸۲۲ هزار تومان قیمت گذاری شود.

به دنبال افزایش قیمت اونس و مثقال،هر گرم طلای ۱۸ عیار هم امروز به ۱۸۹ هزار و ۷۷۱ تومان رسید.

در بازار سکه هر قطعه تمام بهار آزادی 85 هزار تومان افزایش داشت.نیم سکه یک میلیون و 30 هزار تومان و ربع سکه 604 هزار تومان معامله شد.

بازار حواله سکه هم تحت تاثیر توقف پیش فروش شش ماهه،شاهد افزایش قیمت بود.حواله  سکه برای تحویل در تیر ماه 2 میلیونو 97 هزار تومان،برای تحویل در شهریور 2 میلیون و 120 تومان و برای تحویل در دی ماه ۲ میلیون ۱۱۱ تومان قیمت خورد.

امروز در بازار ارز،قیمت ها رو به افزایش بود.یورو 7345 تومان،پوند 8626 تومان و درهم امارات 1735 تومان معامله شد.

در بازار جهانی نفت برنت ۷۴.۹۶ دلار در هر بشکه و بیت کوین ۹۸۱۱ دلار قیمت خورد.

شاخص بورس اوراق بهادار تهران امروز با ۴۵۷ واحد کاهش به ۹۳هزار و ۱۵۵ واحد رسید.