روزنامه مارکا اسپانیا روز یکشنبه به نقل از زین الدین زیدان پس از پیروزی شاگردانش مقابل لگانس نوشت: نیمه دوم دیدار با لگانس کمی پیچیده بود، نتوانستیم بازی خودمان را انجام دهیم، اما نیمه دوم نمایش خوبی داشتیم و عملکرد بازیکنان هم رضلایت بخش بود. ما ۱۰ تغییر در ترکیب ایجاد کردیم و بسیاری از بازیکنانی که به میدان فرستاده شدند فرصت زیادی برای بازی کردن نداشتند، اما به خاطر کسب این سه امتیاز به شاگردانم تبریک می گویم.

شنبه شب در ادامه هفته سی و چهارم لالیگای اسپانیا؛ رئال مادرید در ورزشگاه «سانتیاگو برنابئو» از لگانس میزبانی کرد و در نهایت با نتیجه ۲ بر یک برنده شد. رئال سه شنبه شب مقابل بایرن به میدان می رود. بازی رفت دو تیم در آلیانتس آرنا با برتری دو بر یک کهکشانی ها پایان یافت. 

زیدان در مورد دیدار با بایرن هم افزود: بازی سه شنبه شب حساس ترین دیدار فصل ما است، آن را خوب آغاز کردیم، اما این به معنای پایان کار نیست. آن ها ۹۰ دقیقه برای جنگیدن می آیند و از تمام بازیکنانم می خواهم آنچه را که در طول فصل انجام ندادند به نمایش بگذارند، چه از لحاظ تمرکز، چه در نوع بازی و جنگیدن؛ باید برای رسیدن به فینال هرچه داریم را رو کنیم.

سرمربی فرانسوی رئال با ابراز تردید در مورد ترکیب سفیدپوشان برای دیدار سه شنبه شب مقابل بایرن مونیخ، وضعیت &#۳۹;گرت بیل&#۳۹;، &#۳۹;اشرف حکیمی&#۳۹; و &#۳۹;کریم بنزما&#۳۹; را تشریح کرد.

وی در کنفرانس خبری در پاسخ به سوالی در مورد احتمال حضور ناچو در دیدار برابر بایرن گفت: او یک گزینه است، شاید بازی کند، اما ناچو هنوز با تیم تمرین نکرده است. ممکن است بازی کردن در این دیدار برای او کمی مشکل آفرین باشد، اما در نهایت باید تا سه شنبه منتظر بمانیم.

زیدان در مورد امکان استفاده از کاسمیرو در پست مدافع میانی هم گفت: باید کمی به او استراحت دهیم؛ در بازی مقابل لگانس با توجه به در اختیار نداشتن سرخیو راموس و اینکه &#۳۹;رافائل واران&#۳۹; کمی از شرایط بازی کردن دور بود، تنها گزینه باقیمانده برای دفاع میانی &#۳۹;خسوس وایخو&#۳۹; بود؛ اما این تغییر پست ها تکرار نمی شود، در واقع علاقه ای به استفاده از کاسمیرو در این پست ندارم.

زیدان در پاسخ به سوالی در مورد استفاده از اشرف حکیمی در جناح راست نیز اظهار داشت: اشرف همچنان در کنار ما است، علاوه بر این فصل جاری اولین فصل حضور اوست و باید کمی با او دست به عصا راه بیاییم؛ با این حال باز هم باید تا روز سه شنبه صبر کنیم.

زیدان در این باره که گرت بیل برای قرار گرفتن در ترکیب برابر بایرن باید چه خواسته هایی را برآورده کند، گفت: او باید به وضعیت ابتدای فصل خود بازگردد؛ باید سخت تلاش کند. او در بازی برابر لگانس نمایش خوبی داشت، اما هنوز ترکیب تیم در مقابل بایرن مشخص نیست.

سرمربی رئال بحث تغییر جایگاه بیل در تیم را رد کرد و افزود: بحث جایگاه نیست، من به این موضوع جور دیگری نگاه می کنم؛ برخی از بازیکنان خواسته یا ناخواسته توجه بیشتری را به خود جلب می کنند، اما از نظر من همه بازیکنان با اهمیت هستند. در هر صورت من تنها بازیکنانی را انتخاب می کنم که آماده بازی کردن هستند؛ بیل همچنان برای من بازیکن با ارزشی است و می تواند به تکیه گاه تیم تبدیل شود. 

زیدان با در پاسخ به سوالی در مورد نگرانی اش در باره بنزما گفت: برای من او مثل همیشه است، همیشه به او لبخند می زنم؛ از نظر من بنزما خوب کار می کند و اگر نگرانی هم وجود دارد از جانب من نیست.