سید عزت‌الله ضرغامی عضو شوراهای عالی انقلاب فرهنگی و فضای مجازی با انتشار پستی در صفحه‌ی اینستاگرام خود به آشوبهای اخیر در خیابان پاسداران رخ داد، واکنش نشان داد.ضرغامی در اینستاگرام نوشت:

"پاسداران گلستان

پلیس، پس از اتمام ضرب الاجل، ظرف ۱۰ دقیقه غائله را جمع کرد و کوچه پس‌کوچه‌های گلستان هفتم پاسداران را که سنخیتی با «زی درویشی»! ندارد را از وجود اغتشاشگران پاکسازی کرد.

کسانی هم که همیشه دل در گروی رفتار آمریکایی‌‌ها دارند، فهمیدند که بین جنایت هولناک و تاریخی آنان در محاصره، سوزاندن و نسل کشی فرقه داودیه در تگزاس با کارآمدی و توانمندی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی چقدر فاصله هست. ناجا همان بود که باید باشد.

روشن شد که توان امنیتی ملتی که داعش را در فراسوی مرزها زمین گیر می‌کند، بالاتر از آن است که طراحی توطئه های فرقه‌ای در داخل برای آن تهدید محسوب شود. اجمالاً سؤال این است که دستگاههای مسئول امنیتی، اطلاعاتی و قضایی کشور و به ویژه شورای تأمین استان تهران تا چه اندازه در این مزاحمت محلی برای مردم مقصرند. به ویژه بزرگانی که هنوز «وعده» می‌دهند، آیا توان مدیریت اینگونه حوادث مشابه در آینده را دارند؟

انتشار شایعات و تحریک عواطفی و احساسات با اخبار دروغ در فضای رسانه‌ای هم قابل توجه است و یکبار دیگر ضرورت مدیریت و اشراف دولت بر فضای مجازی را روشن می‌سازد.

ضمن ادای احترام به شهدای ناجا و بسیج و آرزوی علو درجات آنان، برای خانواده‌های آن عزیزان، صبر و اجر آرزومندیم."

تمجید ضرغامی از عملکرد ناجا در حوادث خیابان پاسداران +عکس

 

اغتشاشگران اخیر تهران به روش داعش به مردم حمله کردند

همچنین سردار پاسدار ناصر شعبانی در مراسم یادواره ۱۳۰شهید بخش زرین دشت شهر برزول نهاوند اظهار داشت: در حوادث چند شب گذشته در خیابان پاسداران تهران توسط عده ای اخلالگر و اغتشاشگر همراه بود ونظم عمومی مردم را برهم زدند به طوری که درخواست مردم این منطقه از تهران این است که این جریان نفاق سریعتر جمع شود.

وی گفت: این فتنه گران از مماشات نظام و برخور مسالمت آمیز ماموران و مردم سوء استفاده کردند و بلافاصله رسانه های خارجی از این جریان حمایت کردند. این افراد به منازل و خودرو و مغازه های مردم نیز رحم نکردند و همه جا را به آتش کشیدند و در نهایت یک نفر که با اتوبوس به سبک داعشی ها به مردم و ماموران حمله کرد و تعدادی از جوانان بسیجی و مامور پلیس را به شهادت رساند.

سردار شعبانی بیان کرد: فتنه‌گران از سال 88 تا اتفاقات اخیر می‌خواستند کار نظام را یکسره کنند که بازیگران فتنه آینده منافقین هستند که باید مراقب باشیم تا فرزندانمان جذب آنان نشوند. اسم شهدا را روی میادین و خیابان‌ها گذاشته‌ایم تا مسیر زندگی را درست طی کنیم ولی بر عکس آن‌ها زندگی می‌کنیم.

جانشین مجتمع دانشگاهی امام حسین (ع) افزود: امثال شهید شوهانی ها و ۱۳۰ شهید بخش زرین دشت رفتند تا ما راحت زندگی کنیم و حق را از باطل به درستی تشخیص دهیم ولی متاسفانه عده ای که ثروت های میلیاردی از برکت و آرامش نظام جمهوری اسلامی با جیب زده اند در فتنه های مختلف در کنار اغتشاشگران هستند. این آقایان نمی دانند اگر بلائی سر کشور بیاید وضع ما بدتر از سوریه و عراق و دیگر کشورها می شود و این را بارها مقام معظم رهبری به همه فرموده اند ولی نمی دانم چرا عده ای به آمریکا دل خوش کرده اند.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.