آرشیو روزنامه شماره ۴۲۶۸ دنیای اقتصاد

اخبار خودرو - روزنامه شماره ۴۲۶۸

 • ارزان‌فروش‌های موفق در صنعت خودرو

  آناهیتا پولاد
  دنیای‌اقتصاد: محدودیت بودجه یکی از عوامل تعیین‌کننده در تصمیم‌گیری‌ مشتریان خودرو در سراسر جهان است. این محدودیت در برخی موارد خریداران را به بازار خودروهای دست دوم سوق می‌دهد. این روند را می‌توان فرصتی از دست رفته برای خودروسازان به حساب آورد، چراکه لااقل بخشی از این مشتریان خریداران بالقوه خودروهای نویی خواهند بود که قیمتی متناسب با قدرت خرید آنها داشته باشد.
 • درخواست افزایش دستمزد اتحادیه‌ها در ژاپن

  دنیای اقتصاد: مذاکرات سالانه خودروسازان و اتحادیه‌های کارگری در ژاپن با درخواست اتحادیه‌ها برای افزایش دستمزد کارگران خودروسازی آغاز شد.
 • چشم‌انداز شاسی‌بلندهای سوزوکی

  دنیای اقتصاد: شرکت خودروسازی سوزوکی ژاپن اعلام کرد انتظار دارد امسال فروش خوبی در اروپا داشته باشد. به گزارش اتوموتیو نیوز توشی‌هیرو سوزوکی مدیر این شرکت در گفت‌وگویی اعلام کرد با توجه به سبد محصولی پرقدرت و متنوع در بخش شاسی‌بلندها، انتظار داریم در سال جاری میلادی بیش از ۲۸۰ هزار دستگاه از محصولات سوزوکی در قاره سبز به فروش برسد.
 • احتمال توقف تولید ۱۰ خودروی پرمصرف

  ايسنا: مدیرکل نظارت بر اجرای استاندارد صنایع فلزی سازمان ملی استاندارد ایران با اعلام خبر اجرای فاز دوم تطابق استاندارد مصرف سوخت خودروها، از احتمال توقف خط تولید ۱۰ خودرو از ابتدای تیرماه سال آینده خبر داد. پیمان پیرایش با اعلام خبر اجرای فاز دوم استاندارد مصرف سوخت خودروها، اظهار کرد: خودروسازان تا ابتدای تیرماه سال آینده فرصت دارند تا مصرف سوخت خود را به حد استاندارد تعریف شده برسانند و هر خودرویی که نتواند این استاندارد را پاس کند، قطعا با توقف خط تولید مواجه می‌شود.
 • آموزش فرانسوی به قطعه‌سازان ایرانی

  ایرنا: رئیس انجمن قطعه‌سازان فرانسه گفت: قطعه‌سازان ایرانی برای حضور در زنجیره تامین جهانی خودرو باید به سرعت خود را با فناوری‌های روز انطباق دهند که در این زمینه و با توافق‌های انجام شده، آموزش تولیدکنندگان ایرانی از سوی شرکت‌های فرانسوی در حال انجام است.«جک موج» در حاشیه دومین و آخرین روز از پنجمین همایش بین‌المللی صنعت خودروی ایران افزود: ایرانی‌ها نیز برای ارتقای سطح کیفی تولیدات و قطعه‌سازی خود، همچنین کسب دانش و فناوری‌های جدید به همکاری خارجی نیاز دارند و به همین دلیل ما نیز در همایش تهران حضور یافته‌ایم.

بیشتر