آرشیو روزنامه شماره ۴۲۵۴ دنیای اقتصاد

اخبار خودرو - روزنامه شماره ۴۲۵۴

 • دغدغه هیبریدی

  دنیای اقتصاد : آشفته بازار خودروهای وارداتی در شرایطی برخی مشتریان را به دلیل افزایش بی حساب و کتاب قیمت‌ها به مراکز قضایی و نظارتی کشانده که با نادیده گرفتن حقوق مشتریان در این زمینه، به‌نظر می‌رسد افزایش تعرفه هیبریدها به اصلی‌ترین دغدغه اعضای کمیسیون اصل ۹۰ و صنایع مجلس تبدیل شده است.
 • دیزل‌سازان در آستانه هزینه‌های بیشتر

  دنیای اقتصاد: تولید‌کنندگان خودروهای دیزلی ممکن است ناگزیر شوند سطح آلایندگی محصولات خود را کاهش دهند.
 • MG وارد بازار هند می‌شود

  دنیای اقتصاد: برند بریتانیایی MG که مالکیت آن چینی است امسال وارد بازار خودروی هند خواهد شد. گفته می‌شود این خودروساز به‌عنوان اولین مدل خود در بازار هند MG ZS را معرفی خواهد کرد.
 • بارش برف خودروسازی‌ها را تعطیل کرد

  فارس: بارش برف در روز گذشته باعث تعطیلی شرکت‌های خودروساز ایران‌خودرو و سایپا شد. بارش برف در تهران و ترافیک سنگین در اتوبان و جاده‌های بین تهران و کرج باعث تعطیلی کار شرکت‌های ایران خودرو و سایپا شد.
 • افزایش ۱۰ درصدی صادرات قطعات و لوازم یدکی خودرو

  ایرنا: سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد: صادرات قطعات و لوازم یدکی انواع خودرو در ۹ ماه امسال (منتهی به آذر) ۱۰ درصد افزایش یافت. «مسعود کمالی اردکانی» مدیرکل دفتر توسعه صادرات محصولات صنعتی و معدنی سازمان توسعه تجارت گفت: در ۹ ماه امسال ۵۵ میلیون دلار قطعات و لوازم یدکی صادر شده و عراق با سهم بیش از ۶۰ درصد اصلی‌ترین بازار صادراتی ایران در این بخش است. اردکانی ادامه داد: فرانسه و روسیه پس از عراق با حدود ۵/ ۲‌میلیون دلار صادرات از جمله دیگر بازارهای مهم ایران در این بخش هستند.

بیشتر