نتا GT با طراحی اسپرت کوپه دو در و شبیه آنچه جوانان و نوجوانان در بازی‌‌‌های کامپیوتری تجربه می‌کنند، نظر‌‌‌ها را در این نمایشگاه به خود جلب کرد و جوانان و دوستداران خودرو ‌‌‌توانستند یک خودروی فوق‌اسپرت را از نزدیک تماشا کنند.

نتا GT یک خودروی کاملا برقی است که شتاب صفر تا ۱۰۰کیلومتر آن ۳.۷ثانیه است‌‌‌. این خودرو با هربار شارژ می‌‌‌تواند بیش از ۵۸۰کیلومتر پیمایش داشته باشد. نتا GT برای تجربه‌‌‌های هیجان‌انگیز طراحی شده است و قرار است گروه بهمن آن را وارد و عرضه کند.

طراحی نتا GT شبیه ماشین‌‌‌های فضایی است‌‌‌ که تنها ۱۱ تا ۱۴ساعت نیاز دارد تا شارژ شود. ایرودینامیک در طراحی این خودرو یک اصل است که طراحان آن خود را ملزم به رعایت این مورد دانسته‌‌‌اند. همچنین یک نمایشگر بزرگ جلوی راننده طراحی شده است تا همه‌چیز را تحت کنترل داشته باشد و وضعیت خودرو را لحظه به لحظه رصد کند.

نسخه پایه نتا GT از یک موتور برقی مغناطیس دائم سینکرونیزه به قدرت ۱۷۰کیلووات و نهایت گشتاور ۳۱۰نیوتن‌متر نیرو می‌گیرد و تا ۱۹۰کیلومتر بر ساعت سرعت دارد.

اتوبوس بین‌شهری بهمن؛ لذت سفر دور ایران

همچنین بهمن برای اولین بار اتوبوس بین شهری خود را در شیراز معرفی کرد. با معرفی این محصول شرکت اسنا علاوه بر تولید اتوبوس شهری وارد بازار اتوبوس بین‌‌‌شهری نیز می‌شود؛ اتوبوسی با موتور CUMMINS با حجم ۶۷۰۰ cc، سیستم کنترل الکترونیک پایدار، ترمز اضطراری، ترمز هوشمند و همچنین امکانات رفاهی برای مسافران از قبیل مانیتور و پورت شارژ اختصاصی برای هر نفر. نمایشگاه خودروی شیراز از ۲۲ تا ۲۵خرداد ۱۴۰۳ در محل نمایشگاه‌‌‌های دائمی این شهر برگزار شد.