به داد مردم برسید. برخی از این وزرای شما با شما هم‌مسلک نیستند و در مسیر انقلابی‌گری حرکت نمی‌کنند. اجازه ندهید داستان ما و شما و وعده‌هایی که به مردم داده‌ایم به داستان آن پادشاه و سرباز بخت برگشته‌ای بدل شود که در انتظار وعده لباس گرم پادشاه یخ زد و مرد. نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برادر انقلابی من، ما می‌دانیم شما می‌خواهید برای مردم کار کنید، اما مواظب فرصت‌طلبان هزار زیست باشید. کسانی که همه گونه می‌توانند خودشان را با هر شرایطی وفق بدهند.

  انتقاد از تیم اقتصادی دولت

ازسوی دیگر به گزارش خانه ملت، سیدمحمد مولوی نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، با انتقاد از عملکرد دولتمردان از رئیس‌جمهور خواست تا دیر نشده در تیم اقتصادی خود تجدیدنظر کند. مولوی در نطق میان دستور خود، خاطرنشان کرد: متاسفانه بعضی از انتصابات شما نه اهلیت لازم را دارد و نه شأنیت و به مصداق فذکر با صراحت اعلام می‌کنم تا دیر نشده در تیم اقتصادی‌تان تجدیدنظر کنید. آنها نه تنها مردانی برای تنگناهای اقتصادی نیستند، بلکه در امور یومیه هم وامانده‌اند. نخواهی که ضایع شود روزگار به ناکاردیده نفرمای کار.

  نماینده خرم‌آباد: فیلتر‌شکن دارم

همچنین به گزارش «ایلنا»، مهرداد ویس‌کرمی، عضو و دبیر کمیسیون مشترک طرح صیانت از فضای مجازی گفت: فیلترشکن دارم اما در اینکه چرا فیلترشکن گذاشتند من تردید دارم. یکی از کارشناسان می‌گفت فیلترشکن‌ها را نهادهای امنیتی می‌گذارند که راه خروج افراد را بدانند. یعنی برخلاف تصور، استفاده از فیلترشکن به معنای خارج شدن از کنترل نیست، بلکه ورود به دایره کنترل نیروهای امنیتی است. نماینده مردم خرم‌آباد افزود: اتفاقا خود من با بعضی از این مسائل موافق نیستم، مثلا این بگیر و ببندهای فضای مجازی و... که مطرح می‌شود. من خودم توییت می‌زنم، در تلگرام کانال دارم و از اینستاگرام استفاده می‌کنم.