آرشیو روزنامه شماره ۴۸۴۶ دنیای اقتصاد

اخبار بورس - روزنامه شماره ۴۸۴۶

 • هراس نفتی در بازار سهام

  دنیای‌اقتصاد-علی صالحی نجف‌آبادی: بورس تهران در جریان معاملات روز گذشته تحت تاثیر تکانه‌های شدید بازارهای جهانی و سقوط کم سابقه قیمت جهانی نفت در نخستین روز هفته کاری میلادی، با کاهش ۱۴۸۰۵ واحدی (معادل ۷/ ۲ درصد) شاخص کل به کار خود پایان داد. ثبت چنین ریزشی منجر به عقبگرد نماگر اصلی بازار سهام به سطح ۵۳۴ هزار و ۳۷۹ واحدی شد.
 • پایان سال شلوغ بورس تهران

  دنیای اقتصاد - علیرضا توکلی: هفته گذشته سازمان بورس هشت مجوز برای افزایش سرمایه شرکت‌های بورسی و فرابورسی صادرکرد که رکورد خوبی بود. علاوه براین سازمان بورس در آخرین روز هفته قبل اقدام به تعیین دامنه نوسان دو درصدی برای همه بازارها کرد که برخی آن را شبیه اعلام حالت فوق‌العاده دانستند، زیرا دقیقا یک هفته قبل از آن حجم مبنا را برای تمام بازارها چندبرابر کرده بود.
 • عقبگرد ۱۵ کانالی شاخص سهام

  دنیای‌اقتصاد: بورس تهران درحالی روز گذشته با کاهش ۱۴ هزار و ۸۰۵ واحدی شاخص کل مواجه شد و به سطح ۵۳۴ هزار واحد بازگشت که از دست دادن ۱۵ کانال، بیشتر تحت‌تاثیر افت قیمت‌ها در بازارهای جهانی رخ داد. به این ترتیب با افت ۷/ ۲درصدی نماگر اصلی بازار، بازگشت آن به سطح ۵۳۴ هزار واحدی رقم خورد.
 • چالش‌های پیش روی حسابداران رسمی

  همایون مشیرزاده
  حسابداران، حسابرسان و نهادهای حرفه‌ای در سراسر جهان عموما نگران آینده حرفه و تغییرات محیطی و قابلیت و توانایی حرفه حسابداری برای پاسخگویی به این تغییرات‌ هستند.
 • توصیه به دریافت غیرحضوری کد بورسی

  سنا: مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس و اوراق بهادار، از سرمایه‌گذاران جدیدالورود به بورس خواست برای دریافت کد بورسی، به سرویس دریافت کدبورسی غیرحضوری کارگزاری‌ها مراجعه کنند.

بیشتر

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر