به گزارش «دنیای اقتصاد» در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و دهمین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری (کیش اینوکس۲۰۱۸) که در جزیره کیش برپا شد، گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید با مشارکت ۱۰ شرکت عمدتا بورسی زیر‌مجموعه خود، حضوری پررنگ در این رویداد بزرگ داشت.  بهزاد شیری، عضو هیات‌مدیره گروه سرمایه‌گذاری امید در غرفه این هلدینگ چند رشته‌ای گفت: گروه امید در سبد متنوع سرمایه‌گذاری‌های خود، دارای شرکت‌های بزرگی است که در اقتصاد ملی نقش‌آفرین هستند.در این نمایشگاه؛ شماری از مدیران ارشد اقتصادی کشور از جمله مدیر عامل بانک صادرات از غرفه گروه سرمایه‌گذاری امید دیدن کردند.

همچنین شرکت گوهرزمین از شرکت‌های بزرگ زیر‌مجموعه این هلدینگ و فعال در بخش فعالیت‌های معدنی، حضوری فعال در کیش اینوکس ۲۰۱۸ داشت. به گفته بابک رحیمیان، مدیر روابط عمومی گهرزمین، با توجه به اینکه فصل جدیدی برای شرکت آغاز شده، حضور فعالانه در نمایشگاه‌ها و برنامه‌های مرتبط با بورس نظیر کیش اینوکس برای مذاکرات و هم‌افزایی حداکثری در دستور برنامه‌های شرکت قرار دارد.

سیمان هرمزگان از دیگر شرکت‌های مهم هلدینگ امید نیز در حاشیه نمایشگاه با حضور کارشناسان اقتصادی و بازرگانی با هدف معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری به تبیین فعالیت‌ها و رویکردهای شرکت در شرایط کنونی پرداختند.

مدیر روابط عمومی و بین‌الملل گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید نیز درخصوص این رویداد و مشارکت شرکت در آن گفت: در دور تازه مدیریت این هلدینگ که از اواخر سال گذشته آغاز شده، تقویت ارتباطات با هدف معرفی برند شرکت، از برنامه‌های این مجموعه است. سید علیرضا علوی افزود: گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید از پر افتخارترین هلدینگ‌های اقتصادی کشور است که در سبد سرمایه‌گذاری‌های خود طیف متنوعی را داراست. وی افزود: تمام کسب‌و‌کارها اعم از خرد و کلان بدون ارتباط با محیط پیرامون و افکار عمومی در تکمیل زنجیره ارزش خود دچار مشکلات و نارسایی می‌شوند. از این رو در نظر داریم رویکرد اطلاع رسانی و تقویت تصویر این برند ملی را با نگاه به ذی‌نفعان خود دنبال کنیم. حضور در این رویداد هم از این منظر قابل تحلیل است.

وی درخصوص فعالیت در این رویداد گفت: به‌عنوان تجربه نخست حضور گروه امید در رویداد کیش اینوکس، دستاوردهای قابل‌توجهی به لحاظ بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و همفکری با سایر ارکان بازار پول و سرمایه به دست آمد.

در این نمایشگاه که با حضور بیش از ۳۶۰ شرکت داخلی و خارجی برگزار شد، بیش از ۳ هزار نفر از مدیران، سیاست‌گذاران، فعالان بخش‌های دولتی و خصوصی و دست‌اندرکاران حضور داشتند.

شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، شرکت سنگ‌آهن گهرزمین، شرکت سرمایه‌گذاری ساختمانی سپه، شرکت کارگزاری بانک سپه، شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور، شرکت سیمان هرمزگان، شرکت کویر تایر، شرکت کمپرسورسازی پادنا، شرکت آسیاناما و شرکت زرین پرشیا امید با حضور مدیران و کارشناسان خود در این رویداد بازار پول و سرمایه شرکت داشتند.

 

ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس