آرشیو روزنامه شماره ۴۹۳۸ دنیای اقتصاد

اخبار بانک و بیمه - روزنامه شماره ۴۹۳۸

 • اوج‌گیری دلار و ویرانی خالی‌فروشان

  دنیای اقتصاد: در اولین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی وارد کانال ۱۱ میلیون تومانی شد و دلار از مرز ۲۵ هزار تومانی عبور کرد. سکه با ۲۵۰ هزار تومان افزایش به بهای ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید و دلار با هزار تومان افزایش روی عدد ۲۵ هزار و ۱۰۰ تومان قرار گرفت.
 • رالی طلا ادامه دارد؟

  دنیای اقتصاد: طلا در هفته گذشته توانست با قدرت خود را بالای مرز ۱۸۰۰ دلاری حفظ کند. اما سوال اصلی تحلیلگران و معامله‌گران برای هفته‌های پیش‌رو این است که این توقف و استحکام موقعیت بالای مرز روانی ۱۸۰۰ دلار به معنای بازگشت به محدوده قیمت‌های پایین‌تر است یا رالی قیمتی طلا که شش هفته متوالی طول کشیده است، در هفتمین هفته هم ادامه خواهد داشت.
 • نوید تثبیت سودآوری بانک صادرات در سال‌جاری

  گروه شرکت‌ها: مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: سال ١٣٩٩، سال تثبیت سودآوری پایدار و افزایش سهم بازار منابع بانک صادرات ایران است. به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، حجت‌الله صیدی با اشاره به عملکرد خوب این بانک در تحقق اهداف تعیین‌شده گفت: طی دو سال گذشته با تلاش تمامی همکارانم موفق شدیم زیان‌دهی بانک را متوقف و بانک را به سودآوری برسانیم.
 • پرداخت تسهیلات به کسب‌و‌کارهای آسیب‌دیده از کرونا در اولویت بانک ملی

  گروه شرکت‌ها: مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه شرط اصلی برای کنترل شیوع کرونا، کاهش حداکثری تعاملات غیرحضوری و تعطیلی بسیاری از واحدهای اقتصادی بوده است، گفت: بعد از دوران قرنطینه، سیاست‌هایی برای جبران درآمدهای کاهش یافته ناشی از شوک بیماری کرونا به اجرا گذاشته شد که یکی از پیشنهادهای ارائه شده حمایت تمام‌عیار از کسب‌و‌کارها با اولویت حمایت‌هایی در جهت حفظ نیروی کار و عدم اخراج یا تعدیل آنها بوده است و نقش نظام بانکی در چنین شرایطی تعیین‌کننده خواهد بود.
 • افزایش تورم در اروپا

  ایسنا: نرخ تورم هم در اتحادیه اروپا و هم در سطح منطقه یورو افزایش یافت. به گزارش مرکز آمار اتحادیه اروپا، متوسط نرخ تورم در ۱۹ کشور عضو منطقه یورو در ۱۲ ماه منتهی به ژوئن با ۲/ ۰ درصد افزایش نسبت به رقم مشابه منتهی به ماه قبل به ۳/ ۰ درصد رسید اما نرخ تورم هنوز در فاصله زیادی از سطح ۲ درصدی هدف‌گذاری شده توسط بانک مرکزی این منطقه باقی مانده است. همچنین متوسط نرخ تورم در ۱۲ ماه منتهی به ژوئن در ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا ۸/ ۰ درصد اندازه‌گیری شده که ۵/ ۰ درصد بیشتر از رقم ثبت شده ماه قبل بوده است.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر