آرشیو روزنامه شماره ۴۸۹۴ دنیای اقتصاد

اخبار بانک و بیمه - روزنامه شماره ۴۸۹۴

  • جنبش دلار به سوی کانال جدید

    دنیای اقتصاد: در پنجمین روز هفته، جهت حرکتی دلار تغییر کرد و این ارز راه افزایشی را در پیش گرفت. دیروز شاخص بازار ارز ۲۳۰ تومان رشد را به ثبت رساند و به بهای ۱۷ هزار و ۸۳۰ تومان رسید. این افزایش در حالی ثبت شد که روز سه‌شنبه، دلار پس از ۳ افزایش متوالی رنگ کاهش را به خود دیده بود و این افت موجب شد که برخی انتظارات کاهشی فعال‌تر شوند. به‌رغم این مساله، بازار از همان ابتدای روز چهارشنبه تمایلات افزایشی از خود نشان داد، چراکه معاملات دلار با قیمت ۱۷ هزار و ۷۰۰ تومان کلید خورد که ۱۰۰ تومان بیشتر از قیمت ساعت ۴ روز سه‌شنبه بود.
  • مارپیچ طلا به سمت صعود؟

    دنیای‌اقتصاد: جرومی پاول در کنگره گفت: فدرال‌رزرو آمادگی لازم برای استفاده از «طیف وسیعی از ابزارها» برای حمایت از اقتصاد ایالات‌متحده را دارد. رئیس فدرال‌رزرو و وزیر خزانه‌داری روز سه‌شنبه در مقابل کنگره شهادت دادند.
  • تقویت قدرت تست‌گیری در ایران

    دنیای اقتصاد: آخرین آمارها نشان می‌دهد که میزان مبتلایان روزانه کرونا در روز گذشته به رقم ۲۳۴۶ نفر رسیده است. این رقم نسبت به هفته قبل افزایش ۲۰ درصدی را ثبت کرده است، همچنین نسبت به روز قبل رشد ۱۱ درصدی داشته است. رقم مبتلایان در روز گذشته به بیشترین سطح ۴۶ روز اخیر رسیده است، البته بخشی از این افزایش به دلیل افزایش قدرت تست‌گیری در ایران است.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر