آرشیو روزنامه شماره ۲۸۶۶ دنیای اقتصاد

اخبار بانک و بیمه - روزنامه شماره ۲۸۶۶

 • پیش‌فروش سکه پس‌فردا آغاز می‌شود

  گروه بازار پول - طرح پیش‌فروش سکه بهاری آزادی از روز سه‌شنبه مورخ ۸/۱۲/۱۳۹۱ توسط بانک مرکزی آغاز می‌شود.
  به گزارش‌ روابط‌‌ عمومی بانک‌ مرکزی، پیمان قربانی مدیر اداره بررسی‌ها‌‌‌ و سیاست‌های اقتصادی بانک‌ مرکزی ضمن اعلام مطلب فوق افزود: براساس تصمیمات متخذه، در این مرحله از طرح پیش‌فروش سکه، بانک‌ تجارت به عنوان بانک‌ عامل انتخاب شده‌ است.
 • هدایت نقدینگی به تولید، چگونه؟

  دنیای اقتصاد- رییس‌کل پیشین بانک مرکزی در دومین همایش «سیاست‌های پولی، چالش‌های بانکداری و تولید» به بررسی حمایت از تولید ملی در بستر بانکداری بدون ربا خواهد پرداخت. این همایش با موضوع «بازسازی نظام پولی و صنعتی» به ابتکار «دنیای اقتصاد» برگزار می‌شود. محور سخنرانی طهماسب مظاهری در روز نخست همایش، تامین مالی بخش تولید با استفاده از ابزارهای موجود در بانکداری اسلامی است. همایش «سیاست‌های پولی، چالش‌های بانکداری و تولید» با حضور اقتصاددانان برجسته کشور، فردا و پس فردا در موسسه عالی آموزش بانکداری برگزار می‌شود.
 • سرمایه بانک آینده به ۸ هزار میلیارد ریال افزایش یافت

  گروه بنگاه‌ها- یکی از کارشناسان بانک مرکزی که خواست نامش ذکر نشود درخصوص تشکیل بانک آینده از ادغام دو موسسه مالی و اعتباری صالحین و آتی با بانک تات و مخالفت‌های برخی از کارشناسان درخصوص این ادغام گفت: روز اول پذیره‌نویسی بانک آینده و استقبال از خرید سهام آن به رغم مشکلات اخذ کد بورسی برای متقاضیان نشان داد که مردم درک درستی از ظرفیت‌های نهفته سودآوری بانک آینده برای سهامداران و همچنین ایجاد منافع مالی لازم برای مشتریان آن دارند.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر