آرشیو روزنامه شماره ۵۱۳۶ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۵۱۳۶

 • افزایش ۶ درصدی مصرف سی‌ان‌جی در استان گلستان

  دنیای‌‌اقتصاد - گرگان: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌‌های نفتی منطقه گلستان از افزایش ۶ درصدی مصرف سی‌ان‌جی در این استان خبر داد. عیسی افتخاری گفت: در سال ۹۹ به‌‌رغم محدودیت در سفرهای درون و بیرون شهری به دلیل شیوع ویروس کرونا، حدود ۲۴۸ میلیون مترمکعب (معادل سوخت‌گیری ۱۶ میلیون و ۵۰۰هزار خودرو) سی‌ان‌جی در استان گلستان مصرف شد که نسبت به سال ۹۸ افزایش ۶درصدی داشته است. وی با اشاره به قیمت سی‌ان‌جی افزود: استفاده از این سوخت پاک از لحاظ اقتصادی به‌صرفه ‌است، ضمن اینکه سبب کاهش آلودگی هوا و جلوگیری از اتلاف سرمایه‌های ملی نیز خواهد شد. مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان تاکید کرد: در استان گلستان ۵۸ جایگاه فعال سی‌ان‌جی با پراکندگی مناسب وجود دارد که توان عملیاتی آنها فروش روزانه یک میلیون مترمکعب است که به‌صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به شهروندان و مسافران هستند.
 • تحویل سری آخر ورق‌های فولادی انتقال نفت از گوره به جاسک

  دنیای‌‌اقتصاد- اهواز- محمد علاف‌پور: مدیر تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان از تحویل آخرین سری ورق‌های فولادی طرح ملی انتقال نفت از گوره به جاسک خبر داد و گفت: شرکت فولاد اکسین خوزستان علاوه بر ورق‌های API X۶۰ توانسته است ورق API X۷۰ با عرض ۴ متر و ۵۰ سانتی‌متر را برای لوله‌های ۵۶ اینچ تولید کند و در زمینه تولید ورق‌های X۷۰ به تولید انبوه دست یافته‌ایم.
 • توزیع بسته‌های حمایتی میان بانوان سرپرست خانوار گرگان

  دنیای‌‌اقتصاد- گرگان: شهردار گرگان از توزیع بسته‌های حمایتی شهرداری گرگان به بانوان سرپرست خانوار حاشیه شهر خبر داد.
 • اجرای ۲ هزار کیلومترشبکه تغذیه و توزیع گاز در خراسان‌جنوبی

  دنیای‌اقتصاد- بیرجند- محمد قربانی: مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌جنوبی از اجرای بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز طی سال گذشته در استان خبر داد. سیدمحمود هاشمی گفت: به‌رغم محدودیت‌های مرتبط با کرونا، با برنامه‌ریزی مدون و تلاش شبانه‌روزی کارکنان در سال گذشته ۲ هزار و ۲۰۵کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در استان اجرا شده که از این مقدار، ۲هزار و ۱۲۲کیلومتر آن مربوط به شبکه روستایی و ۸۳ کیلومتر مربوط به شبکه شهری است.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر