آرشیو روزنامه شماره ۵۰۶۷ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۵۰۶۷

 • راه‌اندازی ۱۵۵ سایت ارتباطی روستایی در خراسان جنوبی

  دنیای‌اقتصاد - بیرجند- محمد قربانی: مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت: ۱۵۵ سایت ارتباطی روستایی با هدف اتصال باقی‌مانده روستاهای بیش از ۲۰خانوار استان به شبکه ملی اطلاعات و تامین اینترنت پرسرعت راه‌اندازی می‌شود.
 • بلاتکلیفی تبریز با سد افتتاح شده

  اقتصاد – تبریز – رامین نیک‌رفتار: استاندار آذربایجان شرقی گفت: برای هرکدام از سدهای شهریار و شهید مدنی امسال ۷۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که کافی نیست و در نتیجه تکمیل اینها در سال جاری امکان‌پذیر نخواهد شد.
 • لایروبی ۲۰۰ کیلومتر از رودخانه‌های حوزه دریاچه ارومیه

  دنیای‌اقتصاد – تبریز – رعنا نیک‌رفتار: معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: بیش از ۲۰۰ کیلومتر از مسیر چهار رودخانه پرآب حوزه دریاچه ارومیه در این استان لایروبی شده است.
 • توزیع کیت‌های تشخیص سریع کرونا در استان گلستان

  دنیای‌اقتصاد – گرگان: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گلستان از توزیع کیت‌های آزمایشگاهی تشخیص سریع کرونا در مراکز تشخیصی منتخب استان خبر داد ناهید جعفری در جلسه استانی ستاد مقابله با کرونا اظهار کرد: در حال حاضر این کیت‌ها در اختیار مراکز منتخب خدمات جامع سلامت استان قرار دارد. وی افزود: بیماران مشکوک به کرونا پس از مراجعه به این مراکز منتخب و با تشخیص پزشک مستقر در این مراکز، به‌صورت رایگان از این کیت‌ها می‌توانند استفاده کنند.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر