آرشیو روزنامه شماره ۵۰۵۲ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۵۰۵۲

  • قبولی «برق» در خدمات دولتی بیرجند

    دنیای‌اقتصاد - بیرجند- محمد قربانی: نماینده شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر مردم و پشتوانه مردمی نباشد هیچ کاری در کشور از پیش نمی‌رود، گفت: پشتوانه مهم جمهوری اسلامی همین مردم هستند.
  • سرمایه گرانقدر اصفهان در تقویت دیپلماسی عمومی

    دنیای‌اقتصاد – اصفهان: وزیر امورخارجه ایران با گرامیداشت روز اصفهان خطاب به شهردار اصفهان نوشت: وزارت امورخارجه آمادگی دارد با همکاری شهرداری اصفهان، در شرایط پس از کرونا با برگزاری کنفرانس و نمایشگاه برای شناساندن نقش تمدن ساز اصفهان در بین‌المللی اقدام کند. محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه کشور با ارسال نامه‌ای به شهردار اصفهان ضمن قدردانی از ارسال یاد بود منقش به نماد شهر اصفهان از سوی شهردار اصفهان اظهار امیدواری کرد: با رهایی هرچه سریع‌تر جهان از این ویروس منحوس، فضای مناسب برای برگزاری نکوداشت شهر اصفهان بیش از پیش فراهم شود تا با همکاری یکدیگر قدم‌هایی نه‌تنها در شناساندن بیشتر شهر اصفهان، بلکه در جهت خنثی کردن تبلیغات مسموم در جهان علیه کشور و پیشبرد اهداف آن در زمینه دیپلماسی عمومی برداریم.
  • حمایت شهرداری بجنورد از کادردرمان

    دنیای‌اقتصاد – بجنورد – اسدالله ابراهیمی: نشست مشترک مدیران تامین اجتماعی خراسان شمالی با شهردار بجنورد حول محور خدمات درمانی برگزارشد. جهان نیا، مدیردرمان تامین اجتماعی استان در این نشست با اشاره به شیوع کرونا که ضرورت افزایش توان تجهیزات درمانی را مطرح می‌کند، گفت: مجوز افزایش تخت بیمارستانی با بالاترین سطوح استانداردهای درمانی را کسب کرده‌ایم. وی افزود: برای افزایش این تخت‌ها نیازمند الحاق ساختمانی به وضعیت موجود بیمارستان داریم که امیدواریم شهرداری در صدور مجوزها همکاری لازم را با این سازمان به انجام برساند. زارعی، شهردار بجنورد نیز گفت: سختی بیماران کرونایی را درک کرده و دغدغه شما عزیزان را برای مدیریت برآن قدر می‌دانم. زارعی ادامه داد: همکاری و مشارکت خوب مدیران سازمان تامین اجتماعی در پرداخت بدهی‌های معوقه شهرداری و تلاش برای ارتقای سطح کیفی خدمات درمانی عملا شهرداری را برای همکاری متقابل مجاب می‌کند و نیازی به نگرانی نیست. وی افزود: افزایش حتی یک تخت برای اختصاص به درمان بیماران برای ما ارزشمند است و تمام‌قد از طرح‌های درمانی حمایت می‌کنیم.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر