آرشیو روزنامه شماره ۴۹۵۷ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۹۵۷

 • تحولات سبز در همدان

  دنیای‌اقتصاد - همدان- مجید ملکیان: مدیر شهرداری منطقه ۲ همدان گفت: امسال در منطقه ۲ شهرداری خبرهای خوبی در حوزه فضای سبز خواهیم داشت که آغاز بهره‌برداری از بوستان گل‌ها و احداث پارک محله‌ای در مناطق محروم از مهم‌ترین آنها است. مجموعه شهرداری منطقه ۲ در مسیر اجرای طرح‌های عمران شهری، طبق ضوابط تعیین شده فنی و مهندسی آن هم با رعایت استانداردهای تعیین شده بوده و همواره طی مدت گذشته تلاش شده معیار اصلی در اجرای طرح‌های عمرانی پویاسازی مناطق مختلف در منطقه باشد.حامد جلیلوند افزود: به این منظور می‌توان به احداث کندرو بلوار مطهری اشاره کرد که با هدف همسطح‌سازی معابر، تسهیل در عبور و مرور و دسترسی ایمن با اجرای ۹ هزار مترمربع جدول‌گذاری و ۳ هزار مترمربع زیرسازی و آسفالت اجرا شده و لاین دوم نیز درحال اقدام است که در کنار اقدامات زیربنایی و ترافیکی دیگر در منطقه در حال اجرا است.جلیلوند همچنین از احداث مسیر سلامت در منطقه ۲ خبر داد و افزود: از مهم‌ترین اهداف مدیریت شهری حفظ سلامت شهروندان است و شهرداری منطقه ۲ برای تحقق این امر و داشتن شهر و شهروندانی سالم پیاده‌راه‌سازی و احداث ایستگاه دوچرخه را در دستور کار دارد.
 • بهسازی آسفالت معابر در بجنورد

  دنیای‌اقتصاد- بجنورد: صادقیه بجنورد یکی از مناطق کم‌برخورداری است که این روزها نوید رسیدن اکیپ‌های عمرانی به این منطقه اهالی را به روزهای بهتر امیدوار کرده است. حمیدی، معاون فنی و عمرانی شهرداری از صادقیه به‌عنوان مناطقی با کمترین معابر مناسب نام برده بود که در اولویت‌های شهرداری برای بهسازی قرار می‌گیرد.
 • افزایش تولید در نیروگاه شهید رجایی

  دنیای‌اقتصاد قزوین: تولید انرژی خالص نیروگاه شهید رجایی در ۴ ماه سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال ۹۸، به میزان ۵درصد رشد داشته است. بررسی وضعیت آماری شاخص‌های تولید نیروگاه از ابتدای امسال تا پایان تیرماه و مقایسه آن با همین مدت در سال گذشته، نشان از بهبود قابل ملاحظه این شاخص‌ها در سال‌جاری دارد.
 • مهم‌ترین مشکل صنایع خوزستان

  دنیای‌اقتصاد- اهواز- محمد علاف‌پور: عضو هیات‌مدیره انجمن صنایع همگن فلزی خوزستان یکی از مشکلات مهم صنایع استان را نبود مواد اولیه کافی دانست و گفت: به‌همین منظور از شرکت فولاد اکسین خواسته می‎شود بخشی از تولید ورق‌های فولادی خود را تحت عنوان سهمیه داخلی به صنایع استان اختصاص دهد. علیرضا طباطبایی از فولاد اکسین خواست با اختصاص ماهانه بین ۵۰۰ تا یک هزار تن ورق تولیدی این شرکت به صنایع کوچک استان موافقت کند.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر