آرشیو روزنامه شماره ۴۹۵۵ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۹۵۵

 • ارس در میان ۱۰ گلخانه برتر

  دنیای اقتصاد- تبریز- رعنا نیک‌رفتار: مدیر امور کشاورزی منطقه آزاد ارس گفت: مجتمع گلخانه‌ای منطقه آزاد ارس در میان ۱۰ گلخانه برتر دنیا قرار دارد. محسن شیخلو با اعلام اینکه منطقه آزاد ارس گلخانه‌ای دارد که جزو ۱۰ گلخانه برتر دنیا محسوب می‌شود و بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین گلخانه شیشه‌ای و هیدروپونیک ایران و غرب آسیا در آن قرار گرفته است، گفت: تکنولوژی ساخت گلخانه‌های شیشه‌ای هیدروپونیک به همت مجتمع گلخانه‌ای منطقه آزاد ارس، بومی شده تا جایی که می‌تواند در تکنولوژی با اسپانیا برابری کند.
 • بزرگ‌ترین چالش‌ فولاد مبارکه

  دنیای‌اقتصاد- اصفهان: مدیرعامل فولادمبارکه از تحقق سود ۱۸۷ ریالی برای هر سهم در سه ‌ماه اول سال‌جاری خبر داد و گفت: برای ادامه این راه موفقیت‌آمیز تامین مواد اولیه، بزرگ‌ترین چالش‌ پیش روی شرکت است.حمیدرضا عظیمیان در مجمع عمومی سالانه این شرکت با ارائه گزارش عملکرد این شرکت در سال ۹۸، گفت: در مجموع تولیدات فولادمبارکه با ۱۶ درصد افزایش از ۶ میلیون و ۷۷۶ هزار تن در سال ۹۷ به هفت میلیون و ۸۳۵ هزارتن در سال ۹۸ رسیده است.
 • افزایش ظرفیت انتقال مخابرات خراسان‌شمالی

  دنیای‌اقتصاد-بجنورد: عملیات اجرایی طرح CWDM و ظرفیت‌سازی شبکه انتقال مخابرات منطقه خراسان‌شمالی به میزان ۱۰ برابر ظرفیت فعلی در ۴۵ مرکز استان، آغاز شد.علیرضا‌ هاشمی، مدیر مخابرات منطقه خراسان‌شمالی با اعلام این خبر افزود: با تلاش کارشناسان مخابرات استان، فاز جدید این طرح و ظرفیت‌سازی شبکه انتقال در ۴۵ نقطه استان آغاز شده است که در نتیجه اجرای این طرح ضمن افزایش ۱۰ برابری ظرفیت‌های مخابراتی مورد نیاز استان، پهنای باند اپراتورهای مختلف همچون همراه اول، ایرانسل و‌ های‌وب نیز افزایش می‌یابد.اجرای این طرح در تمام شهرستان‌ها و نقاط مختلف استان در حال اجرا است.
 • دور دوم رزمایش کمک‌های مومنانه در استان تهران

  دنیای‌اقتصاد-استان تهران- محمد فرخی: دور دوم رزمایش کمک‌های مومنانه سپاه استان تهران با حضور سردار حسن حسن‌زاده فرمانده و حجت‌الاسلام صمد بهرامی مسوول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه سیدالشهدا(ع) آغاز شد.
 • روند توسعه در کرمانشاه مطلوب است

  دنیای‌اقتصاد-کرمانشاه- احسان اکبری: استاندار کرمانشاه گفت: با مقایسه درآمدهای نفتی نسبت به دولت‌های قبل و ارزیابی دستاوردها مشخص می‌شود دولت تدبیر و امید با وجود تحریم‌ها چند برابر گذشته کار کرده است. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمانشاه، هوشنگ بازوند در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با اشاره به خدمات دولت و توجه ویژه به محرومیت‌زدایی و ایجاد رونق اقتصادی در مناطق مرزی و کم‌برخوردار اظهار کرد: عملکرد مطروحه با همراهی و همدلی مردم و همه ارکان نظام به دست آمده است. نماینده عالی دولت در استان روند تداوم مسیر پیشرفت و توسعه استان را براساس شاخص‌های اعلام‌شده و ارزیابی صورت‌گرفته مطلوب ارزیابی کرد.وی با بیان اینکه در سال پایانی دولت تلاش‌ها برای خدمتگزاری به مردم دوچندان خواهد شد، تصریح کرد: تمامی طرح‌های نیمه‌تمام در کمیته تخصصی کنترل طرح بررسی خواهد شد و با برنامه‌ریزی و اولویت اتمام طرح‌ها تا شهریور ۱۴۰۰ برنامه‌ریزی می‌شود و سازمان برنامه و بودجه نیز بر اساس ضرورت و اهمیت در تاثیرگذاری در زندگی مردم نسبت به تخصیص اعتبار لازم و افزایش یا دیگر مساعدت‌ها اقدام خواهد کرد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر