آرشیو روزنامه شماره ۴۹۰۳ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۹۰۳

 • افتتاح و کلنگ‌زنی چهار طرح آب و برق

  دنیای‌اقتصاد- بیرجند- محمد قربانی: چهار طرح صنعت آب و برق با اعتبار ۱۲۲۶میلیارد تومان در سفر وزیر نیرو به خراسان‌جنوبی افتتاح و کلنگ‌زنی شد.
 • رشد ۲۷ درصدی تولید فولاد در خوزستان

  دنیای اقتصاد – اهواز: مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: واحدهای تولیدکننده فولاد در خوزستان با وجود تمام مشکلات در سال ۹۸رشد ۲۷ درصدی در میزان تولید نسبت به سال قبل از آن داشتند.
 • فولاد اکسین از اهداف استراتژیک خود پیشی گرفت

  دنیای اقتصاد – اهواز – محمدپور: مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: فولاد اکسین در دو ماه ابتدایی سال جاری با همبستگی و هم‌افزایی واحدهای کارخانه در تحقق اهداف استراتژیک سال ۹۹ توانست در اردیبهشت، به میزان ۱۰۱ درصد اقدامات استراتژیک خود را محقق کند.
 • کرونا ۶ میلیارد تومان به نمایشگاه بین‌المللی تبریز خسارت زد

  دنیای اقتصاد – تبریز – سیما نیک‌رفتار: مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی تبریز گفت: شیوع ویروس کرونا موجب لغو ۶ نمایشگاه و وارد آمدن خسارت ۶ میلیارد تومانی به این مجموعه شد. حبیب ماهوتی با بیان اینکه از این تعداد، سه نمایشگاه در سال گذشته و سه نمایشگاه نیز در سال جاری قرار بود برگزار شود، افزود: این نمایشگاه‌ها شامل کالای ایرانی، تجارت و اقتصاد عمومی، ارزاق عمومی، فروش بهاره، چرم و نمایشگاه لوازم کفش بود.در اثر لغو هر کدام از نمایشگاه‌های این مجموعه نمایشگاهی حدود ۲ هزار نفر از فعالان این حوزه به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم متضرر شدند.
 • عضویت اصفهان در ٩ شبکه بین‌المللی

  دنیای اقتصاد – اصفهان: شهردار اصفهان گفت: اصفهان در ۹ شبکه بین‌المللی همچون شبکه شهرهای هوشمند پایدار و شبکه شهرهای خلاق عضو است و هدف از این عضویت‌ها، شناساندن اصفهان در مجامع بین‌المللی و استفاده از ظرفیت این شبکه‌ها برای توسعه است. قدرت‌اله نوروزی اعلام کرد: نهمین شبکه‌ای که اصفهان اخیرا به آن پیوسته، شبکه شهرهای هوشمند پایدار است که مرکز آن در کره واقع شده و نهمین شبکه جهانی است که برای سیاست هوشمندسازی شهر به آن پیوستیم که این بیانگر دیپلماسی قوی شهرداری اصفهان است.
 • بازپرداخت شهریه سرویس مدارس دانش‌آموزان اصفهانی

  دنیای‌اقتصاد- اصفهان: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان از آغاز بازپرداخت طلب دو سه ماهه دانش‌آموزان اصفهانی از رانندگان سرویس مدارس خبر داد و گفت: با مصوبه کارگروه ماده ۱۸، قرار شد هزینه پرداخت شده به سرویس مدارس برای ماه‌هایی که مدارس تعطیل بوده به والدین برگردانده شود. مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان تعداد دانش‌آموزان ثبت شده در سامانه سرویس مدارس تاکسیرانی را بیش از ۷۲ هزار نفر اعلام کرد و گفت: بیش از ۸۰ درصد این دانش‌آموزان، هزینه سرویس مدارس را به‌صورت کامل برای یک سال تحصیلی پرداخت کرده‌اند.
 • اصلاح پیش از موعد خط انتقال آب بندرخمیر

  دنیای‌اقتصاد- بندرعباس: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از اتمام پیش از موعد اصلاح خط انتقال آب بندرخمیر خبر داد. به گزارش روابط‌عمومی آب و فاضلاب هرمزگان، امین قصمی افزود: در پی شکستگی خط انتقال و پس از اطلاع‌رسانی قطعی آب مشترکان بندرخمیر و روستاهای مسیر، عملیات اصلاح شبکه به‌صورت شبانه‌روزی آغاز شد. وی با بیان اینکه پیش‌بینی اولیه برای اصلاح خط انتقال خمیر ۳۶ ساعت بود، افزود: به‌منظور کاهش زمان انتظار مشترکان شهر خمیر و روستاهای مسیر در دریافت آب، با تلاش مهندسان و اکیپ اتفاقات آبفا، اصلاح خط انتقال زودتر از زمان پیش‌بینی به پایان رسید.
 • آغاز ریل‌گذاری خط دوم قطار شهری شیراز

  دنیای‌اقتصاد- شیراز- محمد صداقت: بعد از یک دوره پنج‌ساله حفاری خط دوم مترو از جنوب غرب تا شمال شیراز، عملیات ریل‌گذاری این خط با حضور استاندار آغاز شد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر