آرشیو روزنامه شماره ۴۷۴۵ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۷۴۵

  • گریز پزشکان خوزستانی از کارتخوان

    دنیای اقتصاد – اهواز – محمد علاف‌پور: مدیرکل سازمان امور مالیاتی خوزستان گفت: از میان ۳ هزار و ۲۸۷ شغل پزشکی، فقط ۳۸ درصد پزشکان استان اقدام به نصب کارتخوان کردند. جهانشاه ارزانی بیرگانی تاکید کرد: نظام جامع مالیاتی برای رفاه مردم قدم برمی‌دارد و انتظار داریم با افزایش فرهنگ مالیاتی بین مردم، دادن مالیات به حدی معمول شود که خود مردم محافظ اطلاعات و فرهنگ مالیاتی باشند.
  • حضور ۷ کشور خارجی در جشنواره تئاتر کودک در همدان

    دنیای اقتصاد - همدان- محبوبه یادگاری: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان از ۱۶ تا ۲۱ آبان با حضور ۷ کشور خارجی در همدان برگزار می‌شود. احمدرضا احسانی اظهار کرد: از ۲۶ دوره جشنواره، ۲۰ دوره به میزبانی شهر همدان برگزار شده است.
  • توزیع بسته‌های اهدایی همراه اول بین دانش‌آموزان محروم گلستان

    گروه بنگاه‌ها: مراسم اهدای نمادین بسته‌های کیف و نوشت‌افزار شرکت همراه اول به دانش‌آموزان شهرستان مرزی «مراوه تپه» استان گلستان با حضور جمعی از مسوولان استانی در مدرسه ابتدایی کمینه روستای قره قاشلی برگزار شد. هادی حق‌شناس، استاندار گلستان در این مراسم اظهار کرد: قول ساخت یک دبیرستان ١٢ کلاسه در روستاهای شهرستان مراوه تپه را از مدیرعامل شرکت مخابرات استان می‌گیریم تا همراه اول بتواند خدمتی ماندگار در این منطقه انجام دهد. وی شهرستان مراوه تپه را یکی از محروم‌ترین شهرستان‌های این استان اعلام کرد و گفت: هدف ما ساختن استان و کشوری آباد است و در این مسیر همه باید همراهی لازم را داشته باشند. در این مراسم، در راستای مسوولیت اجتماعی همراه اول ۱۴۱۰ بسته کیف و نوشت افزار به دانش‌آموزان شهرستان مرزی مراوه تپه اهدا کرد تا به شکل نمادین از ادامه راه مهمی که در آن قدم نهاده است، خبر دهد.

بیشتر