آرشیو روزنامه شماره ۴۶۹۳ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۶۹۳

 • تولید جبرانی فولاد در اصفهان

  دنیای اقتصاد- اصفهان: مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان با تشریح الزامات رونق تولید در سال‌جاری، از رسیدن به مرز یک میلیون تن تولید از ابتدای سال تاکنون و در عین حال افزایش تولید در نیمه دوم امسال خبر داد. نشست خبری منصور یزدی‌زاده مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان با حضور، اصحاب رسانه و جمعی از دیگر مسوولان شرکت هم‌زمان با هفته دولت در دفتر مدیرعامل برگزار شد.
 • اطلاع‌رسانی رادیویی در غرب تهران

  سیدرضا جمشیدی
  دنیای اقتصاد- غرب استان تهران: یک سامانه جدید اطلاع‌رسانی در منطقه ۲۲ تهران راه‌اندازی شد. مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲ در این باره اعلام کرد: برای توسعه فعالیت‌های رسانه‌ای رادیو اینترنتی ۲۲ راه‌اندازی شده است. علیرضا خامسیان با اشاره به اینکه روابط عمومی اگر بخواهد پویا، فعال و رو به جلو باشد باید فعالیت‌های نوینی ایجاد کند، گفت: ما هم با توجه به محدودیت‌ها و معذوریت‌ها رادیو اینترنتی را راه‌اندازی کردیم. هدف ما این بود که بی‌واسطه با شهروندان ارتباط برقرار کنیم، با آنها به گفت‌وگو بنشینیم و نظرات آنان را در حوزه مدیریت شهری بشنویم. این برنامه به‌صورت دانلودی در پورتال منطقه، شبکه‌های اجتماعی و فضاهای دیگر رسانه‌ای منطقه منتشر می‌شود. در این رادیو اهم اخبار شهری و منطقه، اخبار نهادهای مدنی پوشش داده می‌شود. با توجه به اینکه ایجاد و گسترش نشاط اجتماعی شهروندان برای ما مهم است و یکی از محورهای اصلی فعالیت مدیریت شهری این موضوع است.
 • افتتاح ۱۹ طرح تولیدی و صنعتی هرمزگان طی هفته دولت

  دنیای‌اقتصاد - بندرعباس: ۱۹ طرح تولیدی و صنعتی به ارزش ۲ هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال و اشتغال‌زایی ۳۱۸ نفر، به مناسبت هفته دولت در هرمزگان به بهره‌برداری رسید. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی هرمزگان گفت: این طرح‌ها شامل، ۳ طرح عمرانی با اعتبار ۳۲ میلیارد و ۸۸۰میلیون ریال و اشتغال ۱۱۵ نفر، ۱۰ طرح تولیدی با اعتبار یک هزار و ۸۱۲ میلیارد ریال و اشتغال ۱۹۶ نفر و ۶ طرح عمرانی زیرساختی با اعتبار ۳۲ هزار میلیارد ریال است.
 • ساخت طرح جدید پلی‌پروپیلن پتروشیمی تبریز آغاز شد

  سیما نیک‌رفتار
  دنیای اقتصاد – تبریز: ساخت طرح جدید ۳۰ هزار تنی پلی‌پروپیلن پتروشیمی تبریز به‌عنوان «خاویار» صنعت پتروشیمی آغاز شد.

بیشتر