آرشیو روزنامه شماره ۴۶۲۷ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۶۲۷

 • سه بازار صادراتی منطقه آزاد ارس

  رعنا نیک‌رفتار
  دنیای اقتصاد- تبریز: یکی از اهداف ایجاد مناطق آزاد تجاری در کشور فراهم کردن امکان حضور فعال در بازارهای جهانی و منطقه‌ای، تولید و صادرات کالاهای صنعتی و تبدیلی و ارائه خدمات عمومی به نفع سرزمین اصلی است.
 • ستاره خلیج‌فارس، میزبان مراسم روز جهانی محیط زیست

  دنیای اقتصاد- بندرعباس: رئیس روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس از میزبانی این شرکت در مراسم روز جهانی محیط زیست در هرمزگان خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، نرگس صداقت گفت: با تدبیر مدیرعامل و برای عمل به مسوولیت‌های اجتماعی، میزبانی مراسم روز جهانی محیط زیست را با همکاری اداره کل محیط زیست استان هرمزگان عهده‌دار شدیم که در خلال این برنامه خبرهای خوبی برای محیط‌زیست استان به گوش خواهد رسید. وی افزود: یکی از فلسفه‌های ایجادی پالایشگاه ستاره خلیج فارس حراست از محیط زیست از طریق تولید بنزین با کیفیت فراتر از یورو ۵ بوده است؛ چرا‌که این پالایشگاه به‌عنوان اصلی‌ترین تامین‌کننده سبد سوخت کشور نقش مهمی در حفاظت از محیط زیست دارد. صداقت این پالایشگاه را پالایشگاه سبز کشور دانست و اظهار کرد: توسعه پایدار در گرو حفظ و حراست از محیط زیست است و امیدواریم در حد توان خود بتوانیم در این راه گام‌های اساسی برداریم.
 • شتاب چرخ توسعه در بندرماهشهر

  آمنه محتشمی
  دنیای اقتصاد-اهواز: استاندار خوزستان گفت: چرخ توسعه با شتاب بیشتری در شهرستان بندرماهشهر که ۴۴درصد صنایع پتروشیمی کشور را در خود جای داده است، در حال حرکت است که به تبع آن انتظار می‌رود خدمات خوبی به مردم این شهرستان ارائه شود.

بیشتر