آرشیو روزنامه شماره ۴۶۱۳ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۶۱۳

 • دو اولویت بازسازی در پساسیل

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد – اهواز : معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور با اشاره به ارزیابی ۱۶۲ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی سیل زده کشور، گفت: از این تعداد ۶۸هزار و ۳۱۵ واحد باید مجدد احداث شوند که این اقدام با حمایت دولت و با مسوولیت بنیاد مسکن تا پایان امسال انجام می‌شود.
 • اجرای ۸ زیرگذر و ۱۶ دوربرگردان در مازندران

  رقیه سامع
  دنیای اقتصاد - ساری: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران گفت: در سال جدید ۸ زیرگذر و ۱۶ دوربرگردان، بهسازی ۵۰کیلومتر از راه‌ها، تعریض و روکش آسفالت محور کناره در مازندران به اجرا در می‌آید.
 • حضور شرکت‌های داخلی و خارجی در نمایشگاه معدنی کرمان

  گروه بنگاه‌ها: هفتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته و همچنین پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات معدنی و راهسازی از ۲۶ تا ۲۹ خرداد با مشارکت بزرگ‌ترین شرکت‌های حوزه معدنی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کرمان برگزار می‌شود. به گزارش روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی ستاد برگزاری نمایشگاه، شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای خود در حوزه‌ها و بخش‌های مختلف اکتشاف، استخراج، فرآوری، صادرات، سرمایه‌گذاری و ماشین‌آلات را ارائه و در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌دهند. تاکنون حضور نمایندگان کشورهای ایتالیا، آلمان،کره جنوبی، ترکیه، چین، سوئد، روسیه، ژاپن، هلند، هند، جمهوری چک و انگلستان در این نمایشگاه قطعی شده است.
 • اختصاص ۳ میلیارد تومان برای غربالگری فشار خون در فارس

  محمد صداقت
  دنیای اقتصاد – شیراز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه ۲۷ درصد مردم استان فارس دارای فشار خون هستند که گاه خودشان هم اطلاع ندارند گفت: به مدت یک ماه، یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر از مردم استان در پایگاه‌های ثابت و سیار به این منظور غربالگری می‌شوند. علی بهادر اظهار کرد: برای این طرح ۳میلیارد تومان اختصاص یافته تا به‌طور رایگان افراد دارای فشار خون بالا را تحت درمان قرار دهیم.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر