آرشیو روزنامه شماره ۴۵۸۵ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۵۸۵

 • مدیریت چهاربعدی بحران خوزستان

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد – اهواز : رئیس ستاد پشتیبانی، امدادرسانی و اسکان سیل‌زدگان خوزستان با بیان اینکه ۲۶ شهر و ۱۴۴ روستای خوزستان متاثر از سیلاب استان هستند، گفت: تعداد اردوگاه‌های اسکان اضطراری سیل‌زدگان خوزستان ۹۱ اردوگاه است که همه آنها سازماندهی شده‌اند و براساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته از سوی دستگاه‌های مختلف به آنها خدمات‌رسانی می‌شود.
 • حضور ۹۰۰ واحد صنعتی قزوین در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی

  دنیای اقتصاد – قزوین: مدیرعامل شهرک‌های صنعتی قزوین از حضور فعال ۹۰۰ واحد تولیدی و صنعتی شهرک‌های صنعتی در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی خبر داد.
 • افتتاح مرکز اورژانس بیمارستان ابن‌سینای شیراز

  دنیای اقتصاد – شیراز: با حضور وزیر بهداشت مرکز اورژانس بیمارستان آموزشی درمانی ابن سینای شیراز با اعتبار ۲۱ میلیارد ریال افتتاح شد. این بخش با ۳۰ تخت بستری به مساحت ۸۲۶مترمربع به بهره برداری رسید. خدمات بستری در این مرکز تخصصی اعصاب و روان که موفق به دریافت گواهینامه اعتباربخشی با درجه یک شده است، در بخش‌های اورژانس زنان و مردان به‌صورت مجزا، بخش زنان و پنج بخش مردان، با حضور روانپزشک، متخصص مغز و اعصاب و داخلی ارائه می‌شود.
 • خسارت ۲۰۰ میلیارد ریالی سیل به شبکه برق گلستان

  دنیای اقتصاد – گرگان: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان گفت: براساس برآوردهای اولیه سیل حدود ۲۰۰میلیارد ریال به تاسیسات و شبکه برق استان خسارت زد. علی اکبر نصیری با بیان اینکه پس از وقوع سیل اقدامات فوری و عملیاتی برای کاهش خسارت سیل انجام شد، افزود: در همان روز نخست وقوع سیلاب برق ۳۴۵ روستا وصل شد و اقدامات برای حل مشکل قطعی برق ۶۰ روستای باقی‌مانده که به‎دلیل رانش زمین، ریزش کوه، مسدود بودن جاده و... بی‎برق مانده بودند در دستور کار قرار گرفت. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان اضافه کرد: با اقدامات انجام شده در روزهای پس از وقوع سیل و با باز شدن تدریجی جاده‎ها برق سایر روستاهای سیل‎زده گلستان نیز وصل شد و اکنون هیچ‌گونه روستایی وجود ندارد که برق آن قطع باشد.

ویدئوهای اقتصادی

بیشتر