آرشیو روزنامه شماره ۴۵۸۴ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۵۸۴

 • کنترل هوشمند جاده‌های همدان

  شهناز محمدی
  دنیای‌اقتصاد - همدان: معاون حمل‌و‌نقل اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان همدان از جابه‌جایی ۲۰۳ هزار و ۵۱۵ نفر مسافر در روز‌های نوروز از سوی شرکت‌های مسافر‌بری استان همدان خبر داد.
 • اقدامات نفت و گاز غرب برای مدیریت بحران سیل

  احسان اکبری
  دنیای‌اقتصاد – کرمانشاه: در پی بارش‌های اخیر و وقوع سیل در استان‌های غرب کشور و مناطق عملیاتی شرکت در این مناطق، جلسه اضطراری در این شرکت برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب، ناصری پور، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به تشریح اقدامات کمیته اضطراری شرکت پرداخت و گفت: با اعلام وضعیت اضطراری در این مناطق چند جلسه با اعضای کمیته بحران شرکت در سطوح مختلف شرکت نفت و گاز غرب و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برگزار شد و ضمن شناسایی نقاط پر خطر اقدامات لازم برای به حداقل رساندن آسیب‌های ناشی از سیل انجام گرفت. وی با بیان اینکه حجم آسیب‌ها و تخریب سیل بسیار بالا است، گفت: خوشبختانه با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، برگزاری جلسات متعدد و تلاش شبانه‌روزی و جهادی همکاران آسیب‌های وارد شده به شرکت در این مناطق به حداقل ممکن رسید و این بحران بدون آسیب جانی و آلودگی محیط زیستی به اتمام رسید.
 • رشد آمار سفر به انزلی

  دنیای اقتصاد – رشت: از ۲۶ اسفند سال گذشته تا ۱۷ فروردین سال جاری تعداد ۹۴۰ هزار نفر از گردشگران نوروزی، منطقه آزاد انزلی را برای سفر انتخاب کردند و با ورود این تعداد از گردشگران به فاز تجارت و گردشگری در مقایسه با ۷۷۶هزار و ۷۳۳ نفر در مدت مشابه سال قبل، ورود گردشگران به این منطقه ۱۲ درصد رشد داشته است.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر