آرشیو روزنامه شماره ۴۵۷۷ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۵۷۷

  • تجارت بدون مزاحمت در« کاسپین»

    دنیای‌اقتصاد – رشت: رئیس کل گمرک ایران با اظهار خرسندی نسبت به جذب سرمایه گذار در امور بندری و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در منطقه آزاد انزلی اعلام کرد: تعدادی از پست اسکله‌های بندرکاسپین این منطقه که در حال بهره‌برداری است با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برای نخستین بار در بنادر کشور ایجاد شده است.
  • افزایش ظرفیت تولید ستاره خلیج‌فارس

    دنیای‌اقتصاد – بندرعباس: مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس افزایش ظرفیت تولید فرآورده‌های استراتژیک انرژی را اصلی‌ترین رویکرد این شرکت در سال جاری اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، محمدعلی دادور حرکت در مسیر منویات مقام معظم رهبری را چراغ راه و کلید طلایی در گشایش امور کشور دانست و گفت: سال گذشته با پیروی از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، حمایت‌های ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی و تلاش، ازخودگذشتگی و خودباوری مهندسان و کارگران ایرانی، فاز دوم و سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس وارد مدار شد و کشور به خودکفایی در تولید بنزین دست یافت. وی خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز با هدف ایجاد رونق تولید، افزایش ظرفیت تولید فرآورده‌های استراتژیک انرژی همچون بنزین را در دستور کار قرار خواهیم داد.
  • توسعه نمایشگاه بین‌المللی اصفهان

    دنیای اقتصاد- اصفهان: مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از پیش‌بینی برگزاری ۵۱ عنوان نمایشگاهی طی سال ۹۸ در این استان خبر داد و گفت: در برنامه‌ریزی این نمایشگاه‌ها به توسعه تولیدات داخلی توجه ویژه‌ای شده است.

ویدئوهای اقتصادی

بیشتر