آرشیو روزنامه شماره ۴۵۵۱ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۵۵۱

 • تولید ۱۶ میلیون تن محصول کشاورزی

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد – اهواز : رئیس سازمان جهادکشاورزی خوزستان گفت: این استان برای نخستین‌بار به تولید ۱/ ۱۶ میلیون تن محصولات کشاورزی دست یافته است.
 • مشعل گاز ۴۰ روستای بخش ماهیدشت کرمانشاه روشن شد

  الهام اکبری
  دنیای اقتصاد – کرمانشاه : در مراسمی با حضور الهی تبار معاون استاندار کرمانشاه، صفری نماینده کرمانشاه در مجلس و شهبازی مدیرعامل شرکت گاز استان گازرسانی به ۴۰روستای ماهیدشت کرمانشاه در محل روستای ریزوند روشن شد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز کرمانشاه، مدیرعامل این شرکت اظهار کرد: برای اجرای این طرح ۹۵ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است که زمینه بهره‌مندی یک هزار و ۸۰۰ خانوار ساکن در این روستاها از نعمت گاز طبیعی را فراهم کرده است.
 • ‌ضریب نفوذ تلفن‌ همراه در گلستان به ۷۹ درصد رسید

  دنیای اقتصاد – گرگان: مدیرعامل مخابرات منطقه گلستان با اشاره به اینکه بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار گلستانی از تلفن همراه استفاده می‌کنند، اظهار کرد: ضریب نفوذ تلفن همراه در گلستان به بیش از ۷۹ درصد رسیده که نشان از توسعه استان گلستان در بخش مخابراتی است. غلامعلی شهمرادی تصریح کرد: ضریب پوشش تلفن همراه در مناطق شهری گلستان به ۱۰۰ درصد رسیده و در روستاهای استان هم این ضریب به ۳۲/ ۹۶درصد رسیده است. وی خاطرنشان کرد: در بخش استفاده از تلفن ثابت بیش از ۶۲۸ هزار و ۱۶۸ مشترک از خطوط ثابت در استان استفاده می‌کنند که میانگین ضریب نفوذ تلفن ثابت ۳۳ درصد است.
 • گمرک بازرگان، گمرک نمونه کشور می‌شود

  بهاره پورعلی
  دنیای‌اقتصاد – ارومیه : مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‌غربی گفت: ایجاد قطب دیتاسنتر در منطقه آزاد ماکو به‌عنوان یکی از پنج قطب دیتاسنتر کشور و پیگیری تامین زیرساخت‌های ارتباطی برای هوشمندسازی گمرک بازرگان به‌عنوان گمرک نمونه هوشمند از برنامه‌های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات به شمار می‌رود.
 • ساخت سیستم کنترل اکسترودر پتروشیمی تبریز

  رعنا نیک‌رفتار
  دنیای‌اقتصاد – تبریز : طراحی و ساخت سیستم جدید کنترل اکسترودر واحد پلی اتیلن پتروشیمی تبریز با تکیه بر توان و دانش متخصصان این شرکت با موفقیت ساخته و راه‌اندازی شد.
 • ۱۰۲ سرمایه‌گذار در شهرک‌های صنعتی قزوین جذب شدند

  مهرداد نوری
  دنیای‌اقتصاد - قزوین : مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۰۲سرمایه‌گذار برای ایجاد واحدهای تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان جذب شده‌اند.
 • افتتاح ۲۹۵ طرح جهاد کشاورزی در کردستان

  اسرین مقصودی
  دنیای‌اقتصاد – سنندج : رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: به مناسبت دهه فجر ۲۹۵طرح کشاورزی با اعتبار ۱۴۲ میلیارد تومان در استان به بهره‌برداری رسید و این طرح‌ها برای ۶۶۶ نفر شغل جدید ایجاد و یک هزار و ۳۴۶شغل را نیز تثبیت کرد.
 • اصفهان میزبان بیست و دومین نمایشگاه لوازم خانگی

  دنیای‌اقتصاد – اصفهان: محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان از امروز میزبان بیست‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی می‌شود.
 • افتتاح ۲۱ طرح عمرانی در قشم

  دنیای‌اقتصاد – بندرعباس: فرماندار قشم گفت: همزمان با دهه فجر، ۲۱ طرح عمرانی با اعتبار ۱۲۴ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید. به گزارش روابط عمومی فرمانداری قشم، علیرضا نصری اظهار کرد: ۱۰ واحد مسکن مددجویان بخش حَرّای قشم در مجموع به وسعت ۵۴۰ متر مربع و با ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار مورد بهره‌برداری قرار گرفت. وی افزود: همچنین ۴ کلاس درس در روستای رَمکان قشم افتتاح شد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر