آرشیو روزنامه شماره ۴۴۴۸ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۴۴۸

 • ثبت ۴ هزار نفر اشتغال در هرمزگان

  دنیای‌اقتصاد – بندرعباس: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با بیان اینکه تولیدات درون استان از رشد قابل توجهی برخوردار است، گفت: در حوزه اشتغال نیز طی ۵ماه نخست سال، نام ۴ هزار و ۶۵نفر در سامانه اداره کار ثبت شده است. خلیل قاسمی با اشاره به تامین و توزیع کالاهای اساسی در هرمزگان اظهار کرد: به‌رغم پیش‌بینی نیاز آینده استان در تامین کالاهای اساسی، شبکه بازار استان، روند عادی توزیع این دسته کالاها را در حال اجرا دارد و از این نظر مشکلی برای شهروندان و مصرف‌کنندگان وجود ندارد.
 • بهره‌برداری از خط‌آهن میانه - باسمنج تا سال آینده

  سیما نیک‌رفتار
  دنیای‌اقتصاد – تبریز : استاندار آذربایجان‌شرقی از روند عملیات اجرایی طرح راه‌آهن تبریز-میانه در محور بستان‌آباد به تبریز دیدن کرد.
 • علت خرید و فروش کارت‌های بازرگانی

  اسرین مقصودی
  دنیای‌اقتصاد – سنندج: رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج گفت: استفاده نکردن از یک الگوی درست در حوزه صادرات و واردات قدرت تصمیم‌گیری را از تجار و فعالان گرفته است و دارندگان کارت‌های بازرگانی نیز در سردرگمی قرار دارند.سیدکمال حسینی اظهار کرد: موضوع اجاره کارت‌های بازرگانی توسط دارندگان این کارت‌ها به افراد غیر، از مباحثی است که همواره توسط اتاق‌های بازرگانی در کشور مورد انتقاد قرار گرفته است اما باید به این توجه کرد که به دلیل نبود الگویی درست در حوزه صادرات و واردات شاهد این سردرگمی هستیم.
 • نظارت بر دیوارکشی‌های غیرمجاز

  دنیای‌اقتصاد – گرگان: رئیس شورای شهر گرگان بر نظارت بیشتر برای جلوگیری از دیوارکشی‌های غیرمجاز در شهر تاکید کرد.
 • کسب رتبه اول کشوری شرکت گاز قزوین در جایگزینی سوخت مایع

  مهرداد نوری
  دنیای‌اقتصاد - قزوین : مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: با فراهم شدن زیرساخت‌های لازم برای گازرسانی به ۲۴۶ واحد صنعتی از آذر سال ۱۳۹۵ تاکنون و قطع سهمیه سوخت مایع صنایع گازدار شده، قزوین رتبه اول صرفه‌جویی سوخت صنایع در کشور را کسب کرد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر