آرشیو روزنامه شماره ۴۴۴۷ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۴۴۷

 • واگذاری ۳۳ طرح کلان به بخش خصوصی

  محمد علاف‌پور
  دنیای‌اقتصاد – اهواز : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: به منظور تامین نقدینگی مورد نیاز واحدهای تولیدی، طرح رونق تولید در سال‌جاری در حال اجراست که در این خصوص مبلغ ۶۰۰ میلیارد تومان به منظور تامین نیاز واحدهای تولیدی صنعتی کشاورزی، گردشگری و اصناف به استان اختصاص یافته است و واحدهای تولیدی استان که نیاز به نقدینگی دارند برای استفاده از این تسهیلات لازم است در اسرع وقت نسبت به ثبت درخواست در سامانه بهین‌یاب اقدام کنند.
 • تغییر ساعت کاری اتوبوسرانی تبریز

  سیما نیک‌رفتار
  دنیای‌اقتصاد – تبریز: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از تغییر ساعات کار اتوبوس‌های شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز در ۶ ماه دوم سال جاری خبر داد.
 • صدور ۳۵ پروانه اکتشاف معدن در آذربایجان‌غربی

  بهاره پورعلی
  دنیای‌اقتصاد – ارومیه : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی از صدور ۳۵ پروانه اکتشاف معدن طی ۶ ماه سال‌جاری در استان خبر داد.
 • برداشت ۵۰ تن «کینوا» از مزارع فارس

  محمد صداقت
  دنیای‌اقتصاد- شیراز : در تابستان سال زراعی گذشته برای نخستین بار در سطح دو هزار مترمربع، عملیات کاشت گیاه «کینوا» در شهرستان خرامه انجام شد. سیدحسن مزارعی، کارشناس مسوول این گیاه در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با اعلام این خبر افزود: کشت کینوا در تابستان امسال در ۱۲ شهرستان استان در سطح ۹۰ هکتار کشت شده و بیش از ۵۰ تن محصول کینوا برداشت و به بازار مصرف غذایی عرضه شده است.
 • فرآیند طرح جامع شهر اصفهان آغاز شد

  دنیای‌اقتصاد- اصفهان: برای نخستین بار در کشور، فرآیند تهیه طرح جامع شهری با رویکرد مشارکتی و بر اساس الگوی مشارکت شهروندان و ذی‌نفعان انجام می‌شود و اصفهان به‌عنوان شهر پایلوت در اجرای این شیوه انتخاب‌شده است.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر