آرشیو روزنامه شماره ۴۴۳۷ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۴۳۷

 • بررسی مشکلات صنایع کرمانشاه در ستاد تسهیل

  الهام اکبری
  دنیای‌اقتصاد – کرمانشاه: سی و چهارمین نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمانشاه با دستور کار روند اجرای بند ب ماده ۷۶ قانون تامین اجتماعی (مشاغل سخت و زیان‌آور) و بررسی مشکلات سهمیه مواد اولیه اختصاص یافته به شرکت‌های پلیمر استان در محل اتاق کرمانشاه برگزار شد.
 • اتصال ۲۰۰ واحد صنعتی به شبکه سراسری گاز

  مهرداد نوری
  دنیای اقتصاد – قزوین: مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: در ۶ ماه نخست سال‌جاری، ۱۰۰ واحد صنعتی در مناطق مختلف استان قزوین به شبکه سراسری گاز متصل شدند.
 • اجرای طرح انتقال آب ارس به تبریز با مشارکت فاینانسر خارجی

  رعنا نیک‌رفتار
  دنیای‌اقتصاد – تبریز : مشاور عالی استاندار آذربایجان‌شرقی در امور عمرانی گفت: طرح انتقال آب ارس به تبریز از طریق یک کنسرسیوم داخلی و با مشارکت یک فاینانسر خارجی اجرا خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود حداکثر تا یک ماه آینده مقدمات اجرایی این طرح فراهم شود. محمدصادق پورمهدی درخصوص آخرین اقدامات اجرایی طرح انتقال آب رودخانه ارس به دشت تبریز گفت: خوشبختانه سازمان آب تصویب‌نامه اجرای این طرح را ابلاغ کرد و کنسرسیوم برنده مناقصه به دنبال فاینانسر خارجی برای شروع عملیات اجرایی این طرح بزرگ است.
 • ۳ شهرک صنعتی مشترک مرزی در آذربایجان‌غربی ایجاد می‌شود

  بهاره پورعلی
  دنیای اقتصاد – ارومیه: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی از ایجاد سه شهرک صنعتی مشترک مرزی در استان خبر داد.
 • برپایی نمایشگاه ساختمان اصفهان با هدف رونق ساخت و ساز

  دنیای‌اقتصاد – اصفهان: بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت ساختمان اصفهان طی روزهای ۱۱ تا ۱۴ مهر و با هدف رونق بخش ساخت و ساز برپا می‌شود. این نمایشگاه که با حضور ۱۵۰شرکت از ۱۰ استان کشور در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برگزار خواهد شد، شرایطی فراهم می‌آورد تا فعالان عرصه‌های مرتبط با صنعت ساختمان به معرفی محصولات و تولیدات خود در فضایی بالغ بر ۹ هزار مترمربع بپردازند. در این نمایشگاه همچنین نمایندگانی از کشورهای چین و ترکیه نیز حضور خواهند داشت تا بازار مسکن ایران و همچنین توانمندی شرکت‌های ایرانی برای توسعه‌ همکاری‌های بین‌المللی را محک بزنند.

بیشتر