آرشیو روزنامه شماره ۴۴۲۴ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۴۲۴

 • افتتاح ۱۰۸ طرح بهداشتی در آذربایجان‌غربی

  بهاره پورعلی
  دنیای‌اقتصاد – ارومیه : باحضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ۱۰۸طرح در حوزه سلامت استان آذربایجان‌غربی به بهره‌برداری رسید.
 • ۴۶ درصد اعتبارات کمیته امداد در آذربایجان‌شرقی مردمی است

  سیما نیک‌رفتار
  دنیای‌اقتصاد – تبریز : مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌شرقی گفت: ۵۴ درصد اعتبار این نهاد حمایتی در استان از بودجه دولت و اعتبارات رهبری و ۴۶ درصد از طریق کمک‌های مردمی است.
 • «امورمالیاتی شهر و استان تهران» دستگاه برتر استان شد

  لیلا نوری
  دنیای‌اقتصاد – جنوب‌غرب استان تهران: «امورمالیاتی شهر و استان تهران» در چهاردهمین جشنواره شهیدرجایی استان تهران، به عنوان دستگاه برتر استان معرفی شد.
 • نفتای سنگین اصفهان در بورس انرژی

  مدیر بازاریابی و فروش فرآورده‌های نفتی شرکت پالایش نفت اصفهان، از عرضه نفتای سنگین تولیدی این شرکت در بورس انرژی خبر داد. ابراهیم کاویانی‌پور گفت: شرکت پالایش نفت اصفهان نخستین مجموعه پالایشی بود که از اواخر دهه ۸۰ خورشیدی محصولات خود را در بورس عرضه کرده و حالا با طیف متنوعی از محصولات پالایشی در بازار انرژی حضور دارد. به گفته او اکنون نیز محصولاتی همچون وکیوم باتوم، انواع حلال‌ها، پلاتفرمیت و گوگرد نیز توسط این مجموعه صنعتی تولید و در بورس کالا و انرژی کشور عرضه می‌شوند که در آینده نفتای سنگین نیز به آنها اضافه خواهد شد.
 • مرمت بنای تاریخی عباس‌آباد اصفهان

  گروه بنگاه‌ها: بنیاد مستضعفان با هدف حفظ و حراست از ابنیه تاریخی و میراث فرهنگی بنای تاریخی «دایره اسقفی» (عباس‌آباد اصفهان) را مرمت می‌کند. به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، اداره کل اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان اصفهان قصد دارد برای حفظ و حراست از چند بنای‌ تاریخی بنای تاریخی دایره اسقفی (عباس‌آباد اصفهان) با مساحت تقریبی ۲۸۰۰ مترمربع و زیربنای ۱۰۲۴ مترمربع را طی فراخوان متخصصان دارای رتبه در حوزه مرمت آثار و بنا‌های تاریخی و مورد تایید سازمان میراث فرهنگی، مرمت و بهسازی کند. بنابراین گزارش، محمدرضا مومن‌آبادی، مدیرکل اداره اموال و املاک بنیاد مستضعفان در استان اصفهان ضمن تایید این خبر تصریح کرد: این بازسازی پس از اخذ مجوزهای قانونی لازم و با هماهنگی سازمان میراث فرهنگی صورت می‌گیرد و براساس برآورد اولیه کارشناسان از زمان عقد قرارداد با پیمانکار، مرمت این بنای تاریخی حدود یک سال طول خواهد کشید.

بیشتر