آرشیو روزنامه شماره ۴۴۱۴ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۴۱۴

 • فرمول اقتصادی تامین امنیت افغانستان

  سارا جنگروی
  دنیای‌اقتصاد : رشد فزاینده فقر و بیکاری در افغانستان طی نزدیک به ۴۰ سال و عدم برقراری شرایط پایدار و امن در این کشور از جمله عواملی بوده که در کنار عامل مهمی چون زیرساخت‌های ضعیف و شرایط سخت اقتصادی این کشور را آسیب‌پذیر کرده است.
 • عرضه محصولات فولاد اکسین در بورس کالا برای نخستین بار‌

  محمد علاف‌پور
  دنیای‌اقتصاد – اهواز: مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با بیان اینکه بیش از ۹۵‌درصد مواد اولیه مصرفی ما تولید داخلی هستند، گفت: فولاد اکسین خوزستان برای نخستین بار محصولات خود را در بورس کالای ایرانی عرضه می‌کند، زیرا یکی از راه‌های نجات بنگاه‌های اقتصادی ارائه محصولات در بورس کالا و خرید مواد اولیه از آن است.
 • نایین قطب اصلی تولید کاغذ سنگی می‌شود‌

  دنیای‌اقتصاد- اصفهان: ۳۵ طرح با اعتبار ۳۸ میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان به مناسبت هفته دولت با حضور استاندار اصفهان در شهرستان نایین به بهره‌برداری رسید.
 • مشهد میزبان هفته فرهنگی شهرستان‌های خراسان‌رضوی است‏

  دنیای‌اقتصاد – مشهد: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌رضوی گفت: هفته‌های فرهنگی شهرستان‌های خراسان‌رضوی تا ۱۵ شهریور همزمان با نمایشگاه هتلداری و گردشگری در مشهد برگزار می‌شود. جعفر مروارید افزود: هفته فرهنگی شهرستان‌های استان با رویکرد امید و نشاط اجتماعی، دیپلماسی فرهنگی، تعمیق فرهنگ گفت‌وگو، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، معرفی ظرفیت‌های مختلف شهرستان و ایجاد فضای همگرایی و انسجام با حضور شهرستان‌های استان در فضای ۲۵۰۰ مترمربع در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار خواهد شد.وی تقویت هویت و انسجام فرهنگی اجتماعی، شناسایی و معرفی عناصر و اجزای فرهنگ بومی و محلی و گسترش فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی در مناطق مختلف استان را از اهداف این هفته‌ها دانست و اظهار کرد: برنامه‌های این هفته فرصت خوبی برای شهرستان‌ها است که جاذبه‌های فرهنگی هنری و گردشگری، مفاخر و شخصیت‌های علمی فرهنگی، فرهنگ بومی و محلی خود را معرفی کنند.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر