آرشیو روزنامه شماره ۴۴۰۸ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۴۰۸

 • افتتاح ۸۲۱ طرح در هرمزگان

  دنیای‌اقتصاد – بندرعباس: استاندار هرمزگان گفت: بهره‌برداری از ۸۲۱ طرح با اعتبار ۱۹۳۶میلیارد تومان در هرمزگان همزمان با هفته گرامیداشت دولت انجام می‌شود.فریدون همتی با تشریح برنامه‌ها و طرح‌های هفته دولت اظهار کرد: در هرمزگان به دلیل ظرفیت‌های عظیم دریا، بنادر بزرگ، انرژی، شیلات و گردشگری علاوه بر اقدامات استانی فعالیت‌های فراوان ملی نیز انجام می‌شود و فرصت توسعه را در این منطقه فراگیر و پرشتاب کرده است. وی با تاکید بر اینکه باید از این فرصت برای جذب اعتبارات ملی و همچنین جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی استفاده کنیم، افزود: دولت و مجلس به دنبال اجرای اصل ۴۴ است تا سهام بنگاه‌های خصولتی را به مردم واگذار کنند.
 • سرمایه‌گذاران چینی دو سد در ماکو می‌سازند‏

  بهاره پورعلی
  دنیای‌اقتصاد – ارومیه: مدیرعامل سازمان منطقه‌آزاد ماکو از سرمایه‌گذاری چینی‌ها در ساخت دو سد در این منطقه خبر داد.
 • خرید ۵۱۶ هزار تن گندم از کشاورزان آذربایجان‌شرقی‏

  رعنا نیک‌رفتار
  دنیای‌اقتصاد – تبریز : معاون اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: تاکنون ۵۱۶ هزار تن گندم از کشاورزان استان خریداری‌شده و پیش‌بینی می‌شود این میزان طی روزهای آینده افزایش قابل‌توجهی داشته باشد.
 • میزان برخورداری از طرح‌های فاضلاب در مازندران پایین است‌

  رقيه سامع
  دنیای‌اقتصاد - ساري: معاون مهندسی توسعه آب و فاضلاب شهری مازندران جمعیت شهری تحت پوشش طرح‌های فاضلاب در این استان را ۱۳‌درصد اعلام و تصریح کرد: در این بخش از میانگین کشوری پایین تر هستیم.
 • رهاسازی تمامی آب استخر پارک بزرگ تبریز ‏

  سیما نیک‌رفتار
  دنیای‌اقتصاد – تبریز : شهردار تبریز گفت: اگر دریاچه ارومیه با رهاسازی آب استخر پارک بزرگ تبریز احیا می‌شود، ما این کار را انجام دادیم.
 • افتتاح ۱۶۸ طرح گازرسانی صنعتی در گلستان طی هفته دولت

  دنیای‌اقتصاد – گرگان: مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از افتتاح و کلنگ‌زنی ۱۶۸ طرح گازرسانی صنعتی در هفته دولت خبر داد. محمدرحیم رحیمی افزود: از مجموع ۱۸۵ طرح گازرسانی قابل افتتاح و کلنگ‌زنی در هفته دولت تعداد ۱۶۸ طرح مربوط به واحدهای صنعتی است.
 • رفع موانع تامین مواد اولیه در بخش تولید شهرک‌های صنعتی‏

  مجتبی عابدینی
  دنیای‌اقتصاد – رشت: گمرک ایران در کنار سازمان منطقه‌آزاد انزلی تلاش می‌کند تا علاوه بر رفع موانع در بخش تامین مواد اولیه در بخش تولید نیز در شهرک‌های صنعتی این منطقه مشکلی وجود نداشته باشد.

بیشتر