آرشیو روزنامه شماره ۴۳۹۹ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۳۹۹

 • رفع چالش برقی پیمانکاران جنوب

  محمد علاف‌پور
  دنیای‌اقتصاد – اهواز: استاندار خوزستان گفت: برق خوزستان به لحاظ جایگاه ویژه این استان در تولید ناخالص ملی کشور و شرایط اقلیمی باید از لحاظ کیفیت و پایداری به بالاترین سطح ممکن برسد.
 • همکاری ایران و مالزی برای پرورش ماهی در قفس در گلستان

  دنیای اقتصاد – گرگان: مدیرکل شیلات استان گفت: کارشناسان شیلات کشور مالزی طی بازدید از سایت پرورش ماهی در قفس و پن در سواحل استان، آمادگی خود را برای ساخت، طراحی و اجرای این طرح اعلام کردند.
 • اختصاص ۷۰۰ میلیارد ریال برای بیابان‌زدایی دریاچه ارومیه

  سیما نیک‌رفتار
  دنیای‌اقتصاد – تبریز : رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور اعلام کرد: ۷۰۰ میلیارد‌ریال برای اجرای طرح‌های بیابان‌زدایی و مقابله با بادهای نمکی در حاشیه دریاچه ارومیه اختصاص یافته است.خلیل آقایی در نشستی با مدیران منابع طبیعی آذربایجان‌شرقی در تبریز اظهار کرد: این اعتبار برای دو استان آذربایجان‌شرقی و غربی در قالب طرح نجات دریاچه ارومیه اختصاص یافته است.
 • افتتاح مرکز تصویربرداری بیمارستان حکیم جرجانی گرگان

  دنیای‌اقتصاد – گرگان: مدیر درمان تامین اجتماعی استان گلستان گفت: در سال ۹۶ بیش از ۹ میلیون بیمار در مراکز درمانی استان گلستان ویزیت شدند.احمد نصرتی در مراسم افتتاح دستگاه‌های تصویربرداری جدید در بیمارستان حکیم جرجانی گرگان اظهار کرد: حدود ۲میلیون و ۸۸۰ هزار نفر در بخش درمان مستقیم و ۶ میلیون و ۶۹۷ هزار نفر نیز در بخش درمان غیرمستقیم در استان پذیرش شدند.مدیر درمان تامین اجتماعی استان گلستان با اعلام اینکه استان هنوز در بخش درمان با کمبود مواجه است، تصریح کرد: وجود این همه بیمار در استان نشانه این است که در اکثر بخش‌های استان مشکل وجود دارد.
 • افزایش ظرفیت بخش فوق توزیع برق لاهیجان‏

  دنیای‌اقتصاد – رشت: طرح افزایش ظرفیت بخش فوق توزیع شهرستان لاهیجان با اعتبار ۷۳ میلیارد ریال آماده افتتاح شد. عظیم بلبل آبادی، مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان با اعلام این خبر گفت: برای بهبود قابلیت اطمینان شبکه فوق توزیع در لاهیجان و جلوگیری از بروز خاموشی‌های ناخواسته و گسترده، طرح افزایش ظرفیت شبکه برق فوق توزیع شهرستان لاهیجان اجرا شد.
 • پاکسازی و لایروبی انهار روباز و روبسته در منطقه ۲۱ تهران

  منیژه بازیار
  دنیای‌اقتصاد – غرب استان تهران: طرح «نظافت، پاکسازی، لایروبی و رسوب‌برداری انهار روباز و روبسته» در منطقه ۲۱ اجرا شد.
 • تکمیل تالار بزرگ شیراز با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی ‏

  محمد صداقت
  دنیای‌اقتصاد – شیراز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس از تکمیل ساخت‌و‌ساز تالار بزرگ مرکزی شیراز با سرمایه‌گذاری ۵۵ میلیارد تومانی بخش خصوصی خبر داد. صابر سهرابی با اشاره به اینکه این طرح با۳۰درصد پیشرفت، زمینی به مساحت ۱۸ هزار و ۸۰۰ مترمربع و زیربنای ۱۴ هزار و ۵۰۰ متر مربع دارد، خاطرنشان کرد: تاکنون ۱۷ میلیارد تومان برای ساخت این تالار هزینه شده و طی مدت ۲۴ ماه به بهره‌برداری می‌رسد. وی تالار مرکز شیراز را سومین طرح ملی که به بخش خصوصی واگذار می‌شود دانست.
 • ضرورت ایجاد مرکز پژوهش در شورای شهر گرگان‌

  دنیای‌اقتصاد – گرگان: عضو هیات رئیسه و رئیس کمیسیون اداری، مالی و بودجه شورای شهر و عضو شورای شهر گرگان و شورای استان گلستان و همچنین نماینده گلستان در شورای عالی استان‌ها بر ضرورت ایجاد مرکز پژوهش شورا در نطق پیش از دستور خود طی هشتاد و سومین جلسه رسمی و علنی تاکید کرد.

ویدئوهای اقتصادی

بیشتر