آرشیو روزنامه شماره ۴۳۷۷ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۳۷۷

 • نصب آب‌شیرین‌کن‌های آبادان و خرمشهر‏

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد – اهواز : استاندار خوزستان با اعلام اینکه مردم آبادان در بحث آب شرب از ما گله‌مند هستند، گفت: مردم انتظار داشتند تا ما کل آب شرب آبادان را از طرح غدیر تامین کنیم و در این زمینه ما متعهد به انجام این کار هستیم. با توجه به اینکه آبادان شهر بزرگی است و تعداد انشعابات آن بیشتر است، تنظیم کار برای رساندن آب به این شهر کمی سخت‌تر است.
 • افزایش ۳‌ درصدی آمادگی واحدهای نیروگاهی

  مهرداد نوری
  دنیای‌اقتصاد - قزوین: مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق شهیدرجایی از افزایش میزان آمادگی واحدهای این نیروگاه در ۳ ماه سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
 • لزوم ورود بخش خصوصی به اقتصاد ‌

  الهام اکبری
  دنیای اقتصاد – کرمانشاه : در حاشیه نخستین نشست روسای اتاق‌های بازرگانی منطقه چهار کشور (شامل اتاق‌های آبادان، خرمشهر، اهواز، ایلام، همدان، لرستان، مرکزی و کرمانشاه) که با حضور شافعی، رئیس اتاق ایران برگزار شد؛ روسا و اعضای هیات رئیسه اتاق‌های منطقه چهار دیدار و گفت‌وگو کردند.
 • افتتاح کتابخانه‌ گویا ویژه نابینایان در کرمان، بوشهر و ایلام ‌

  گروه بنگاه‌ها: جدیدترین شعبه از مجموعه کتابخانه‌های گویای سامسونگ، در نخستین روز از هفته بهزیستی با حضور مدیران این شرکت، انجمن نابینایان و سازمان بهزیستی در کرمان افتتاح شد.به گزارش روابط عمومی شرکت سامسونگ، کتابخانه‌های گویا در قالب یکی از طرح‌های مسوولیت اجتماعی سامسونگ و با هدف ارائه خدمات موثر به منظور رشد جامعه نابینایان و کم‌بینایان کشور افتتاح می‌شوند.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر