آرشیو روزنامه شماره ۴۳۷۴ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۳۷۴

 • عارضه‌های درمان در خوزستان

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد – اهواز : مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان گفت: به‌رغم تخصیص سهمیه پزشک متخصص در برنامه ششم توسعه به سازمان تامین اجتماعی، در شهرهای استان با مشکل کمبود متخصص مواجه هستیم.
 • رشد ۴۶ درصدی صادرات کالا از آذربایجان‌غربی‏

  بهاره پورعلی
  دنیای اقتصاد – ارومیه: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی از صادرات ۳۱۰ هزار تن کالا از استان به خارج از کشور طی دو ماه گذشته خبر داد.جعفر صادق اسکندری افزود: سال گذشته در مدت مشابه ۲۱۳ هزار تن کالا از استان صادر شده بود.
 • افزایش توزیع انواع فرآورده‌های نفتی در گیلان

  دنیای‌اقتصاد – رشت: بهار امسال توزیع انواع فرآورده‌های نفتی در استان گیلان با ۹۵/ ۱۰درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۴۳۴ میلیون و ۸۸۸ هزار لیتر رسید.
 • هزینه ۱۳ میلیارد تومانی برای طرح‌های آبفای گلستان

  دنیای اقتصاد – گرگان: مدیرعامل آب و فاضلاب شهری گلستان گفت: بیش از ۱۳میلیارد تومان از محل اعتبارات عمرانی سال ۹۶ برای طرح‌های آب و فاضلاب استان هزینه شده است.
 • سالن مسافری پایانه مرزی سرو آذرماه افتتاح می‌شود‌

  دنیای‌اقتصاد – ارومیه: مدیرکل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای آذربایجان غربی گفت: پایانه مسافری سرو تا پایان آذر به بهره‌برداری می‌رسد. عبدالحسین علی‌اکبری به عملیات عمرانی پایانه‌های مرزی استان در سال ۹۷ اشاره کرد و گفت: در ۴ پایانه مرزی بازرگان، تمرچین، رازی و سرو عملیات عمرانی با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان در حال انجام است و پایانه مرزی پلدشت تکمیل‌ترین طرح استان است.
 • هم‌افزایی برای توسعه‌

  رعنا نیک‌رفتار
  دنیای اقتصاد – تبریز: سی‌امین اجلاس مدیران‌عامل شرکت‌های پتروشیمی کشور به میزبانی تبریز برگزار شد. چگونگی تامین پایدار و مطمئن خوراک صنایع پتروشیمی مهم‌ترین دستور کار این دوره از اجلاس مدیران‌عامل شرکت‌های پتروشیمی کشور بود.در این اجلاس دو روزه همچنین مشکلات و چالش‌های پیش‌روی صنایع پتروشیمی کشور بررسی شد.در حاشیه سی‌امین اجلاس مدیران عامل صنعت پتروشیمی ایران، نمایشگاه شرکت‌های تولیدکننده قطعات صنعت پتروشیمی هم دایر شده بود.
 • تراموا در قزوین به‌عنوان نخستین شهر کشور اجرا می‌شود‌

  مهرداد نوری
  دنیای اقتصاد - قزوین: شهردار قزوین گفت: طرح تراموا در قزوین به‌عنوان نخستین شهر کشور اجرا می‌شود.
 • اجرای طرح کاداستر در زنجان تا پایان سال‌جاری ‌

  اسدالله قربان‌زاده
  دنیای‌اقتصاد – زنجان: معاون حفاظت و امور اراضی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری گفت: در بیش از ۳۲ میلیون هکتار از اراضی ملی، طرح کاداستر اجرایی شده است و تلاش داریم تا پایان سال در جنگل‌های کشور این طرح اجرایی شود.
 • صرفه‌جویی آب در مدیریت شهری اصفهان‌

  دنیای‌اقتصاد - اصفهان: برای صرفه‌جویی در مصرف آب در حوزه فضای سبز و خدمات شهری و پیوند مدیریت شهری با صنایع، شرکت‌های دانش‌بنیان و طبقه خلاق، مدیریت خلاقیت و نوآوری شهرداری اصفهان با همکاری سازمان پارک‌ها و فضای سبز و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در نظر دارد چهلمین رویداد ایده‌شو را برای نخستین بار به صرفه‌جویی در مصرف آب در حوزه فضای سبز و خدمات شهری اختصاص دهد.
 • ۷ هتل در منطقه آزاد ارس احداث می‌شود‏

  سیما نیک‌رفتار
  دنیای‌اقتصاد – تبریز : مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از احداث هفت هتل با درجه‌های کیفی مختلف در نقاط مختلف شهری محدوده جلفای منطقه آزاد خبر داد.

ویدئوهای اقتصادی

بیشتر