آرشیو روزنامه شماره ۴۳۷۳ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۳۷۳

 • برنامه جهش اقتصادی کرمانشاه ‏

  احسان اکبری
  دنیای‌اقتصاد – کرمانشاه: در مراسمی که با حضور جمعی از مسوولان، نمایندگان مجلس و فعالان اقتصادی استان به مناسبت هفته صنعت و معدن برگزار شد، از فعالان برگزیده عرصه صنعت و معدن کرمانشاه تجلیل شد.
 • شهرداری‌ها خط مقدم طرح‌های بزرگ خواهند بود‌

  دنیای اقتصاد- اصفهان: معاول اول رئیس‌جمهوری در سفر به اصفهان گفت: شهرداری‌ها خط مقدم طرح‌های بزرگ خواهند بود از این رو به‌زودی جلسه‌ای با شهرداران کلان‌شهرها برگزار می‌کنیم چرا که دولت بر ارتباط خوب با شهرداران کلان‌شهرها تاکید دارد.
 • شرکت فولاد هرمزگان واحد نمونه صنعتی سال ۹۶ شد

  دنیای اقتصاد – بندرعباس: شرکت فولاد هرمزگان که عناوین پیشرفته‌ترین شرکت فولادسازی ایران و دومین شرکت تولید فولاد احداث شده، پس از انقلاب را به خود اختصاص داده و با امتیاز قرار گرفتن در بهترین نقطه جغرافیایی مسیر دستیابی استان برای تبدیل شدن به قطب فولاد کشور را طی می‌کند موفق شد رتبه نخست واحد نمونه صنعتی استان هرمزگان در سال ۹۶ را به افتخارات خود اضافه کند.
 • بررسی طرح نیروگاه سیکل ترکیبی شهید رجایی قزوین

  مهرداد نوری
  ‌دنیای اقتصاد - قزوین : دومین جلسه ذی‌نفعان طرح احداث نیروگاه سیکل ترکیبی شهیدرجایی قزوین برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، مشاور طرح احداث نیروگاه سیکل ترکیبی کلاس«J» در تشریح هدف ساخت آن گفت: با توجه به نیاز شبکه برق کشور به توسعه صنعت برق برای رفع کاستی‌های موجود در این صنعت، بر آن هستیم از متخصصان، سرمایه‌گذاران و کارشناسان برای دستیابی به ساخت نیروگاه‌های با راندمان بالا بهره‌مند شویم تا براساس چشم‌انداز برنامه ششم توسعه، در حوزه تولید برق عمل کرده باشیم. طحانی، مشاور محیط‌زیستی طرح و مدیرعامل شرکت تارانیروی سپاهان افزود: بی‌شک اجرای طرح احداث نیروگاه سیکل ترکیبی شهیدرجایی با توجه به ظرفیت‌های مناسبی که در شاخه‌های مختلف علمی و فنی ایجاد می‌کند، افزایش رشد علمی خوبی را در استان و کشور به دنبال خواهد داشت که موجب رشد اقتصادی و اجتماعی می‌شود.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر