آرشیو روزنامه شماره ۴۳۶۰ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۳۶۰

 • منشأ شوری آب خوزستان

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد – اهواز : استاندار خوزستان ورود فاضلاب و زهاب به رودخانه‌ها را نتیجه بی‌توجهی به طرح‌های جامع شهری دانست و گفت: اکنون حجم بالایی از فاضلاب به‌صورت بهداشتی دفع نمی‌شود.
 • سطح تراز دریاچه ارومیه ۲ سانتیمتر کاهش دارد‏

  بهاره پورعلی
  دنیای اقتصاد – ارومیه : مدیر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه گفت: با وجود بارش‌های مناسب بهاره سطح تراز دریاچه ارومیه ۲ سانتیمتر کاهش دارد.
 • گازرسانی به ۳ شهر و ۲۳۱ روستای خراسان جنوبی‏

  محمد قربانی
  دنیای اقتصاد - بیرجند : مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌جنوبی گفت: ‌اکنون عملیات اجرایی گازرسانی به ۳ شهر و ۲۳۱ روستای استان خراسان جنوبی در حال اجرا است.سیدمحمود هاشمی در حاشیه جلسه مجمع عمومی و عادی سالانه این شرکت اظهار کرد: در سال‌جاری به ۵۸۸ واحد صنعتی و تولیدی استان گازرسانی شده است.
 • عرضه ۲/ ۱ میلیارد دلار ارز ازسوی هلدینگ خلیج‌فارس‏

  دنیای اقتصاد – اهواز: مدیرعامل هلدینگ خلیج‌فارس گفت: با توجه به شرایط ارز در کشور، هلدینگ خلیج‌فارس با هدف کمک به ایجاد توازن در بازار در سه ماه اول سال‌جاری ۲/ ۱ میلیارد دلار ارز با قیمت ۴۲۰۰ تومان در بازار عرضه کرده و یک سنت از این میزان نیز در خارج از سامانه نیما فروخته نشده است.
 • تعیین تکلیف واحدهای تولیدی تحت تملک بانک‌ها در هرمزگان‏

  دنیای اقتصاد – بندرعباس: معاون امـور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگـان از تعیین تکلیف واحـدهای تحت‌تملک بانک‌ها در بخش‌های صنعتی، معدنی، کشاورزی و صنایع‌دستی در استان هرمزگان خبر داد. به گزارش روابط‌عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، سهراب رضوانی در یکصد‌و‌شصت و دومین جلسه کمیته کارشناسی تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: حسب دستور رئیس‌جمهوری، به‌زودی این بنگاه‌ها تعیین تکلیف می‌شوند و واحدهایی که مستعد هستند در سـال مزین به شعار حمایت از کالاهـای ایرانی به چرخه اقتصاد کشور باز‌می‌گردند.
 • پیش‌بینی رشد ۱۲ درصدی مصرف برق در کرمانشاه‏

  الهام اکبری
  دنیای اقتصاد- کرمانشاه : مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه با پیش‌بینی رشد ۱۰ تا ۱۲ درصدی مصرف برق در فصل گرما، مدیریت صحیح مصرف برق را نیازمند همراهی مردم دانست.
 • خرید تضمینی ۵۰۰ هزار تن گندم از کشاورزان آذربایجان‌شرقی ‏

  رعنا نیک‌رفتار
  دنیای اقتصاد – تبریز: رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی گفت: با شرایط حاکم پیش‌بینی می‌کنیم امسال بیش از ۵۰۰ هزار تن گندم مازاد بر نیاز مصرف کشاورزان آذربایجان‌شرقی را خرید تضمینی کنیم.

ویدئوهای اقتصادی

بیشتر