آرشیو روزنامه شماره ۴۳۴۱ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۳۴۱

 • اجرای ۲۰ طرح آبرسانی برای خوزستان

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد – اهواز : معاون آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان گفت: ۱۴۵طرح در این سازمان تعریف شده که از این تعداد، حدود ۲۰ طرح تنها به‌منظور خشکسالی استان طراحی و اجرا می‌شوند.صابر علیدادی با بیان اینکه از بین رفتن زیرساخت‌ها در حوزه آبرسانی موجب سختی کار شده است، اظهار کرد: معاونت آبرسانی سازمان آب و برق استان برای مقابله با خشکسالی، طرح‌هایی را تعریف کرده که ۶۰ تا ۷۰ درصد آنها، نهایی شده و به بهره‌برداری رسیده و بقیه در حال تکمیل هستند.
 • تخصیص ۸۷ میلیارد ریال اعتبار به آبفای خدابنده ‏

  اسدالله قربان‌زاده
  دنیای اقتصاد – زنجان : مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با بیان اینکه در سال مالی گذشته ۸۷ میلیارد ریال اعتبار به امور آبفای شهرستان خدابنده اختصاص یافته است، گفت: از این میزان اعتبار تا کنون ۴۵میلیارد ریال تخصیص پیدا کرده است.
 • همکاری علمی، پژوهشی شرکت گاز قزوین و پارک علم و فناوری ‏

  مهرداد نوری
  دنیای اقتصاد - قزوین : به‌منظور همکاری‌های بیشتر در زمینه‌های پژوهشی و فناوری تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت گاز استان قزوین و پارک علم و فناوری با حضور مهندس بوشهری مدیرعامل شرکت گاز استان و دکتر گرجی رئیس پارک علم و فناوری قزوین امضا شد.
 • اتوبان «تبریز- سهند» تا پایان سال زیر بار ترافیک می‌رود‏

  رعنا نیک‌رفتار
  دنیای اقتصاد – تبریز: استاندار آذربایجان شرقی گفت: براساس وعده پیمانکار، اتوبان تبریز-سهند تا پایان سال زیر بار ترافیک می‌رود ولی اتمام و بهره‌برداری رسمی از آن به هفته دولت سال آینده موکول شده است.
 • موفقیت نخستین عمل پیوند قلب در تبریز‏

  سیما نیک‌رفتار
  دنیای اقتصاد – تبریز: نخستین عمل پیوند قلب شمال غرب کشور با موفقیت در تبریز انجام شد.

ویدئوهای اقتصادی

بیشتر