آرشیو روزنامه شماره ۴۳۳۱ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۳۳۱

 • فعالیت ۲۰۰ معدن در خوزستان

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد – اهواز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان گفت: ۳۰۰ معدن در خوزستان وجود دارد که حدود ۱۸۰ تا ۲۰۰ مورد از این معادن فعال هستند اما به‌دلیل شرایط رکود بازار برخی از این معادن کمتر از ظرفیت خود کار می‌کنند.
 • به شرایط اقتصادی بد قبل از «برجام» برنمی‌گردیم‏

  الهام اکبری
  دنیای اقتصاد – کرمانشاه: رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه گفت: با خروج آمریکا از برجام، شرایط اقتصادی کشور هیچ‌گاه به بدی دوران قبل از برجام نخواهد شد.
 • پیشگیری از حوادث ناشی از کار اولویت ‏اداره برق قزوین

  مهرداد نوری
  دنیای اقتصاد - قزوین: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: توجه به آموزش، نظارت محسوس و نامحسوس، تشویق و تنبیه و بازآموزی کارکنان برای کاهش حوادث ناشی از کار در اداره برق در اولویت قرار دارد.
 • اصلاح شبکه آب در بخشی از مناطق واوان ‏

  لیلا نوری
  دنیای اقتصاد – جنوب غرب استان تهران: با اعتبار ۴میلیارد ریال، طرح اصلاح شبکه و انشعاب در شهر واوان اجرا می‌شود.
 • نصب داربست معلق در بویلر واحد ۴ بخاری نیروگاه شهید رجایی

  دنیای اقتصاد - قزوین : به‌منظور انجام تعمیرات در شرایط ارتفاع، داربست معلق در بویلر واحد شماره ۴ بخار نیروگاه شهید رجایی نصب شد.
 • هدف‌گذاری تولید ۱۰ میلیون تن فولاد در هرمزگان

  دنیای اقتصاد – بندرعباس: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: از ظرفیت ٥٥ میلیون تنی فولاد کشور، ١٠میلیون تن در هرمزگان هدف‌گذاری شده است.
 • فروش ۴ میلیون و ۸۷۰ هزار لیتر فرآورده نفتی در بیله سوار‏

  دنیای اقتصاد – اردبیل: میزان فروش جایگاه مرزی بیله سوار در سال ۹۶، ۴ میلیون و۸۷۰ هزار لیتر فرآورده بنزین و نفت‌گاز، اعم از فروش در باک و تلمبه جایگاه است. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل، مدیر منطقه افزود: مقدار فروش جایگاه مرزی بیله‌سوار به‌طور متوسط روزانه ۱۳ هزار و ۳۵۰ لیتر بوده است. سیدحجت مدنی افزود: تردد ۳۳۷۸۰ خودروی سبک و سنگین در این جایگاه در این مدت به ثبت رسیده که از این تعداد ۱۴۳۲۰خودرو ایرانی و ۱۹۴۶۰ خودرو خارجی بوده است. وی تصریح کرد: مقدار فروش بنزین در باک خودروها ۳۸۸هزار لیتر و مقدار فروش نفت‌گاز ۴میلیون و ۴۸۲ هزار لیتر و فروش از تلمبه۲۷۵هزار لیتر گزارش شده است.
 • خط تولید آمبولانس در منطقه آزاد ارس راه‌اندازی شد‏

  رعنا نیک‌رفتار
  دنیای اقتصاد – تبریز : خط تولید آمبولانس شرکت برلیانس ارس راه‌اندازی شده و با کاربری‌سازی این محصول، فروش آمبولانس‌های تولیدی در منطقه آزاد ارس، آغاز شد. مدیرعامل شرکت برلیانس ارس با اعلام این خبر، گفت: این شرکت بعد از اخذ نمایندگی از شرکت میزن آلمان که یکی از شرکت‌های معتبر بین‌المللی در زمینه تولید آمبولانس و کاربری سازی آن است، اقدام به تولید نخستین سری از محصولات خود کرده است. محمدی قدیم تصریح کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، تعداد ۵۰۰ دستگاه آمبولانس طی سال‌جاری از این واحد به بازار عرضه می‌شود.

بیشتر