آرشیو روزنامه شماره ۴۲۲۵ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۲۲۵

 • افزایش امنیت قطارها در راه‌آهن جنوب

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد – اهواز: عضو هیات مدیره راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه راه‌آهن در چندسال گذشته توجه جدی‌تری به توسعه کمی و کیفی در محور جنوب داشته است، گفت: با اتمام بازسازی محور جنوب، امنیت شبکه و امنیت سیر در این محور افزایش پیدا می‌کند. همچنین سرعت تردد قطارها نیز با توجه به اقدامات انجام گرفته بیشتر خواهد شد.سعید رسولی اظهار کرد: بیش از ۸۰ سال است که راه‌آهن در منطقه جنوب در حال خدمت‌رسانی است و می‌توان گفت که فرهنگ خوزستان با حضور راه‌آهن عجین شده است.
 • ۸۰۰ هزار نفر در آذربایجان شرقی مشتری بانک مهر اقتصاد هستند

  علی نیک‌رفتار
  دنیای اقتصاد – تبریز : مدیر امور شعب بانک مهر اقتصاد آذربایجان شرقی گفت: مهر اقتصاد نگین بانکدارى اسلامى در کشور است و طى ۲۵ سال فعالیت، خدماتش را بر اساس مشترى‌مدارى ارائه کرده است.
 • ارومیه تا پایان سال به شبکه ریلی متصل می‌شود

  بهاره پورعلی
  دنیای اقتصاد – ارومیه: معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی از اتصال ارومیه به شبکه ریلی کشور تاپایان سال‌جاری خبر داد. تقی کهوریان با بیان اینکه راه‌آهن سریع‌السیر تبریز و ارومیه در سازمان برنامه و بودجه کشور مصوب شده و مطالعات آن در حال اجراست، افزود: ارومیه تا پایان سال جاری به شبکه ریلی کشور متصل خواهد شد. وی راه آهن را از مطالبات مردم استان دانست و افزود:در دو سال اخیر در این‌خصوص اقدامات زیادی انجام شده و تا پایان سال‌جاری وعده بهره‌برداری راه‌آهن ارومیه داده شده و قطار سریع‌السیر ارومیه- تبریز نیز مصوب شده و مطالعات آن در حال انجام است.
 • برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک در قزوین

  مهرداد نوری
  ‌ دنیای اقتصاد - قزوین: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط و شهرک‌ها و نواحی صنعتی دولتی و خصوصی ۱۰بهمن در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان برگزار می‌شود.
 • غربالگری شنوایی ۶۲۰۰ نوزاد و شیرخوار در سنندج

  اسرین مقصودی
  دنیای اقتصاد – سنندج : رئیس بهزیستی شهرستان سنندج گفت: در ۹ ماه نخست سال‌جاری غربالگری ۶۲۰۰نوزاد و شیرخوار در سنندج انجام گرفته است.امید مهتاب با بیان اینکه غربالگری در محل اجرای برنامه‌ریزی از سوی کارشناسان ادیولوژیست (غربالگر) انجام گرفته است، گفت: از ٦۲۰۰ غربالگری انجام گرفته، تعداد ۱۰ نفر برای تشخیص ارجاع داده شده‌اند، ۳ تن از نوزادان سمعک دریافت کرده‌اند و بیشتر از ۱۰۰نفر نوزاد به متخصص گوش، حلق و بینی معرفی شدند تا اقدامات تکمیلی درمان روی آنها انجام شود.
 • بازسازی شش پل در محور گرگان - نوکنده

  ‌دنیای اقتصاد – گرگان: مدیریت ساخت و توسعه راه‌های راه و شهرسازی استان گلستان از آغاز احداث و تعریض۶ پل در بزرگراه نوکنده - کردکوی -گرگان در سال جاری خبر داد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر