آرشیو روزنامه شماره ۴۲۲۲ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۲۲۲

 • توسعه ۲۷ مخزن مناطق نفت‌خیز جنوب

  محمد علاف‌پور
  ‌دنیای اقتصاد - اهواز: مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: این شرکت با توسعه ۲۷ مخزن در چارچوب مدل جدید قراردادی عملیات محور (Job Based) و قراردادهای EPCF و EPDF در طول ۲ سال و با سرمایه‌گذاری ۳۷/ ۴ میلیارد دلار، ۳۴۰ هزار بشکه به تولید نفت مناطق می‌افزاید.
 • جهان شهری به نام اصفهان

  دنیای اقتصاد- اصفهان: شهردار اصفهان گفت: اصفهان می‌تواند به‌عنوان یک جهان‌شهر، اقتصاد کشور را متحول کند و روابط کشور را با دیگر کشورها به خوبی تنظیم کند.
 • تخلیه و بارگیری کالا در بندر کیش افزایش یافت

  دنیای اقتصاد – بندرعباس: مدیر اداره بندر و دریانوردی کیش از افزایش ۴۷ درصدی تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی و غیرنفتی و رونق جابه‌جایی مسافر و گشت‌های تفریحی در تنها بندرگاه جزیره مرجانی خلیج فارس خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، احمد شهریاری با ارائه گزارشی از عملکرد بندر کیش طی هشت ماه سال جاری اظهار کرد: از آغاز سال جاری تا پایان آبان، در مجموع یک میلیون و ۹۶۶ هزار و ۲۲۷ تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی در این بندر تخلیه و بارگیری شد.
 • تشکیل کمیته مشترک منطقه آزاد ارس و شهرداری جلفا‏

  رعنا نیک‌رفتار
  دنیای اقتصاد – تبریز: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در جلسه مشترک ارس و شهرداری جلفا تشکیل کمیته مشترک برای آسیب‌شناسی و تعیین طرح‌های عملیاتی مناسب را راهکار اساسی برای رفع مشکلات دانست.

ویدئوهای اقتصادی

بیشتر