آرشیو روزنامه شماره ۴۱۸۲ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۱۸۲

 • افتتاح فاز نخست طرح ۵۵۰ هزار هکتاری

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد – اهواز: استاندار خوزستان گفت: تا پایان سال جاری باید فاز نخست طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در ۳۱۲هزار هکتار اجرایی و به پایان برسد.غلامرضا شریعتی اظهار کرد: در طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مباحثی با سازمان برنامه‌ریزی کشور به‌وجود آمده بود که قرار شد دستگاه‌های اجرایی مرتبط اقدامات لازم را برای رفع این مسائل انجام دهند.
 • بهره‌مندی ۲۴۰۰ واحد صنعتی گلستان از گاز طبیعی

  دنیای اقتصاد– گرگان: مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از اولویت گازرسانی به واحدهای صنعتی در سال‌جاری خبر داد و افزود: تاکنون حدود ۲۴۰۰ واحد صنعتی جزء و عمده استان از سوخت گاز طبیعی بهره‌مند شده‌اند.
 • ضرورت تکمیل سریع‌تر نمایشگاه اصفهان

  دنیای اقتصاد– اصفهان: مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌ا‌لمللی استان اصفهان گفت: امیدواریم با افزایش سرمایه در موعد مقرر بتوان فاز اول نمایشگاه اصفهان را در زمان مقتضی به بهره‌برداری رساند و فازهای بعدی را نیز با مشارکت مردمی و سرمایه‌گذاری خارجی محقق ساخت.
 • ساماندهی اموال و دارایی دولت در یزد

  محبوبه مظفری
  دنیای اقتصاد-یزد: معاون نظارت مالی اداره کل امور اقتصادی و دارایی و رئیس خزانه معین استان یزد از بهبود فعالیت‌ها و مکانیزم مالی و نظارتی دولت در دستگاه‌های اجرایی استان طی سال‌های اخیر خبر داد و گفت: اموال و دارایی دولت در استان اعم از منقول و غیرمنقول در دولت یازدهم ساماندهی شد.
 • رکورد جدید در فولاد کاوه جنوب کیش

  دنیای اقتصاد– بندرعباس: شرکت فولاد کاوه جنوب کیش که به‌تازگی با عرضه سهام خود وارد بورس اوراق بهادار تهران شده بود، توانست با ثبت رکورد ۲۲ ذوب و تولید ۳۶۵۹ تن شمش در یک روز به ۹۵ درصد ظرفیت اسمی تولید خود برسد.
 • افتتاح بیمارستان ۲۲۲ تختخوابی دولتی خوی در دهه فجر

  دنیای اقتصاد – ارومیه- بهاره پورعلی: رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خوی گفت: بیمارستان ۲۲۲ تختخوابی دولتی خوی از پیشرفت ۹۲ درصدی برخوردار است. افشین سلیمانی با بیان اینکه تاکنون برای احداث این بیمارستان ۳۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است، تصریح کرد: مساحت کل بیمارستان ۳ هکتار است که در متراژ ۱۵ هزار و ۲۷۰ مترمربع احداث می‌شود.سلیمانی زمان اتمام این طرح را دهه فجر امسال اعلام کرد و گفت: طرح را با پیشرفت ۹۵ درصدی، به‌صورت موقت تحویل وزارت بهداشت و درمان خواهیم کرد تا به صورت همزمان احداث و تجهیز بیمارستان انجام شود.وی بیمارستان ۲۲۲ تختخوابی دولتی خوی را از مجهزترین بیمارستان‌های آذربایجان غربی اعلام کرد و گفت: این بیمارستان با اعتبار ۴۰۰ میلیارد ریال تکمیل شده و به بهره‌برداری خواهد رسید.
 • رونمایی از کتاب اطلس تاریخ بنادر ایران در بندرلنگه

  دنیای اقتصاد – بندرعباس: کتاب اطلس تاریخ بنادر و دریانوردی ایران با حضور فرماندار در اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه رونمایی شد.به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی ایران، محمود صابری، مدیر بنادر غرب هرمزگان گفت: مجموعه سه جلدی اطلس تاریخ بنادر و دریانوردی با محوریت آمایش سرزمینی و تاریخی بنادر و دریانوردی ایران، ثبت تداوم تاریخی حاکمیت ملی ایران بر خلیج‌فارس و جزایر آن است.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر