آرشیو روزنامه شماره ۴۱۷۷ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۱۷۷

 • فقر زیرساخت‌ها در خوزستان

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد– اهواز: معاون امور عمرانی استاندار خوزستان با بیان اینکه جمعیتی که پس از بازسازی جنگ وارد خوزستان شد، جمعیت مصرف‌کننده بود، گفت: زمانی نیز که در حال نوسازی در خوزستان بودیم، متاسفانه به زیرساخت‌های اقتصادی استان کم‌توجهی و فقط به ساخت منازل و برگشت جمعیت به استان توجه شد.
 • ۸۴۱ واحد مسکن مهر در سلماس به بهره‌برداری رسید

  بهاره پورعلی
  دنیای اقتصاد – ارومیه : مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: تاکنون ۸۴۱ واحد از مجموع ۸۵۶ واحد طرح مسکن مهر در سلماس افتتاح شده است.ابراهیم مبارک قدم اظهار کرد: ۶۵۳ واحد در قالب تعاونی مسکن مهر و ۲۰۳ واحد از طریق خودمالک و گروهی در شهرستان سلماس احداث و تاکنون ۸۴۱ واحد افتتاح شده است.وی با بیان اینکه طرح‌های مسکن مهر شهرستان سلماس با ۹۸ درصد پیشرفت اجرایی رو به اتمام است، اظهار کرد: تاکنون ۳۱۹ میلیاردریال تسهیلات بانکی برای طرح‌های مسکن مهر شهرستان سلماس پرداخت شده است.
 • وضعیت نامطلوب مصالح ساختمانی

  دنیای اقتصاد – اصفهان: استاندار اصفهان با انتقاد از استاندارد نبودن برخی از آسانسورهای ساختمان‌های دولتی گفت: وضعیت مصالح ساختمانی نامطلوب است چرا که بخشی از آن از سوی تعدادی از واحدهای غیراستاندارد و غیررسمی تولید می‌شود که باید تدابیر لازم اندیشیده شود.
 • نصب برچسب تغذیه روی ۹۵ درصد کالاها در آذربایجان شرقی

  سیما نیک‌رفتار
  دنیای اقتصاد – تبریز: معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از نصب برچسب نشانگرهای رنگی تغذیه روی ۹۵ درصد از کالاهای تولیدی مشمول این طرح در استان خبر داد.
 • کسب رتبه برتر شرکت برق منطقه‌ای غرب در جشنواره شهید رجایی

  الهام اکبری
  دنیای اقتصاد – کرمانشاه : شرکت برق منطقه‌ای غرب موفق به کسب رتبه اول از بین گروه «شرکت‌ها، بانک‌ها و بیمه‌ها» در سطح استانی و دارای رتبه سوم از بین دستگاه‌های اجرایی استان از مجموع امتیازات شاخص‌های اختصاصی و عمومی جشنواره شهیدرجایی شد.
 • «کشت و صنعت امیرکبیر» واحد نمونه استاندارد خوزستان شد

  دنیای اقتصاد – اهواز: مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر از انتخاب این شرکت به‌عنوان واحد نمـونه استـاندارد استـان خوزستـان خبر داد.
 • توصیه‌های ایمنی به مشترکان گاز مازندران

  رقيه سامع
  دنیای اقتصاد– ساری: همزمان با فرارسیدن فصل سرما، مدیرعامل شرکت گاز مازندران تاکید کرد: مشترکان گاز طبیعی با رعایت نکات ایمنی در استفاده مطلوب از وسایل گازسوز ضمن پیشگیری از حوادث مرتبط با گاز می‌توانند تجربه محیطی امن و گرما بخش را به خانواده خود هدیه دهند.

ویدئوهای اقتصادی

بیشتر