آرشیو روزنامه شماره ۴۱۶۵ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۱۶۵

 • اصفهان؛ استان شاخص در خدمات پستی

  دنیای اقتصاد - اصفهان: مدیرکل پست استان اصفهان گفت: روزانه ۴۳ هزار مرسوله به استان وارد و ۵۴ هزار فقره از استان صادر می‌شود، همچنین ۱۹۵هزار مرسوله اینترنتی وارد و ۴۳ هزار مرسوله اینترنتی از استان صادر شده است.
 • جابه‌جایی ۲ میلیون و ۱۵۰ هزار مسافر در استان کرمانشاه

  الهام اکبری
  دنیای اقتصاد– کرمانشاه: مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان کرمانشاه از جابه‌جایی ۲ میلیون و ۱۴۰ هزار مسافر طی ۶ ماه ابتدای سال جاری خبر داد.به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان، بهمن خسروانی افزود: ۲ میلیون و ۱۴۱ هزار و ۳۵۵ مسافر به وسیله ۱۹۹ هزار و ۳۶۱ سفر از ابتدای امسال تاکنون در استان جابه‌جا شده‌اند.
 • زیرساخت‌های مناسب عامل افزایش گردشگران در انزلی

  مجتبی عابدینی
  دنیای اقتصاد- رشت : ایجاد زیرساخت‌هایی همچون مرکز تفریحات دریایی، مجموعه ورزش‌های ساحلی قایقران، خانه‌های روستایی بومی گیلان، ساماندهی و تجهیز طرح ساحلی منطقه با امکانات متنوع در کنار ایجاد مبلمان شهری، نورپردازی و طرح‌های زیباسازی و جاذبه‌های جدید در پارک ساحلی از مهم‌ترین اقدامات سازمان منطقه آزاد انزلی در حوزه زیرساخت‌های گردشگری است.
 • سرمایه‌گذاری ۹ میلیارد دلاری در منطقه ویژه خلیج‌فارس

  دنیای اقتصاد– بندرعباس: مدیرعامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج‌فارس گفت: این منطقه با وسعت تقریبی ۵۰۰۰هکتار به ۴ سایت جنوبی، میانی، شمالی و توسعه به لحاظ جغرافیایی تقسیم شده که ۲۰۰۰ هکتار آن عملیاتی و شرکت‌های سرمایه‌گذار در حال اجرا یا بهره‌برداری طرح‌های موردنظر هستند و ۳۰۰۰ هکتار دیگر در حال آماده‌سازی زیرساخت‌ها است.
 • راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در مرز شلمچه در آستانه اربعین

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد– اهواز: معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان با تشریح برنامه‌ها و تمهیدات این دانشگاه برای پوشش درمانی زوار حسینی در مراسم اربعین از راه‌اندازی بیمارستان صحرایی از ششم آبان در مرز شلمچه خبر داد. حجت‌الله جانبی اظهار کرد: به‌منظور ارائه خدمات درمانی به زوار حسینی که در مراسم اربعین از مرز شلمچه رهسپار عراق می‌شوند، تمهیدات و برنامه‌هایی همچون استقرار بیمارستان صحرایی، اتوبوس و آمبولانس در نظر گرفته شده است.
 • دریاچه ارومیه چشم انتظار تکمیل سدهای آذربایجان‌غربی

  بهاره پورعلی
  دنیای اقتصاد – ارومیه: سدهای چپرآباد اشنویه و سد سیلوه پیرانشهر با هدف کمک به احیای دریاچه ارومیه در حال ساخت هستند. سد چپرآباد آب شرب شهرهای نقده، اشنویه و نالوس را تامین خواهد کرد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر