• تعهد به سرمایه انسانی مهمترین عامل رشد صنعت خرده‌فروشی در ایران

  شرکت پرداخت الکترونیک سامان، در اولین نشست صمیمی با بزرگان کسب و کار میزبان بیش از ۳۰۰ مدیر برندهای برتر و مدیران شناخته شده اقتصادی کشور بود و توانست با برقراری زمینه‌ای برای هم‌اندیشی فرصت استفاده از تجربیات موثر این مدیران و صاحبان صنایع فراهم آورد.
 • سوغاتی دولت برای ساکنان هشتگرد

  ساکنان شهر جدید هشتگرد از امروز با شروع به کار شبکه ریلی یکپارچه در مجموعه شهری تهران، برای رفت و آمد در مسیر منتهی به پایتخت، برای همیشه از خودرو بی‌نیاز می‌شوند.مترو شهر جدید هشتگرد امروز با حضور رئیس جمهور افتتاح می‌شود. با حرکت این وسیله نقلیه عمومی حومه غربی تهران، نه تنها ساکنان شهر جدید هشتگرد که جمعیت ساکن در چهار شهر از توابع استان البرز نیز برای جابجایی بین شهری به مقصد کرج یا پایتخت و برعکس می‌توانند از مترو استفاده کنند.مترو و قطار برقی سریع‌السیر، وسیله انبوه‌بر ریلی به حساب می‌آیند که شهروندان با استفاده از آن، با هزینه ارزان و صرف وقت کمتر، بی‌ترافیک به مقاصد درون‌شهری یا بین شهری سفر می‌کنند.
 • ضرورت توسعه حمل‌ونقل ریلی حومه

  حبیب اله طاهرخانی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید
  بیش از سه دهه از تأسیس اولین شهرهای جدید در ایران به‌عنوان شهرهای از پیش برنامه‌ریزی‌شده می‌گذرد. این شهرها به‌ویژه در اطراف کلان‌شهر تهران بر اساس طرح‌های مکان‌یابی در مناسب‌ترین زمین‌های اطراف این کلان‌شهر ایجاد شدند. از دیدی کلان‌نگر، این شهرها به‌عنوان حلقه واسط میان کلان‌شهرها و سکونتگاه‌های کوچک‌تر، موضوع تعادل‌بخشی به نظام سکونتگاهی و پاسخگویی به نیاز رو به تزاید اسکان در مناطق کلان‌شهری را در دستور کار خود قرار دادند. بررسی آمار رسمی از شرایط رو به رشد تصاعدی اسکان جمعیت در شهرهای جدید، حاکی از آن است که این شهرها به‌عنوان یک راه‌حل معقول در پاسخگویی به مشکلات جمعیتی کلان‌شهرها به‌ویژه تهران عمل کرده‌اند. بر این اساس در حال حاضر هفت شهر جدید در محدوده جمعیتی ۱۰۰ هزار نفر وجود دارند. ازاین‌رو، ایجاد و توسعه شهرهای جدید به‌عنوان بزرگ‌ترین تجربه شهرسازی کشور، تجربه‌ای است که علی‌رغم نتایج قابل قبول در ایفای نقش در سکونت و استقرار جمعیت در پهنه‌ مناطق کلان‌شهری هنوز نتوانسته است به اهداف برنامه‌ریزی شده خود مطابق زمان‌بندی دست یابد.
 • جوان‌گرایی و پاک دستی سرلوحه تیم مدیریتی جدید پتروشیمی جم

  استفاده ازنیروهای کاربلد و متخصص همواره از اصول کلیدی موفقیت در سازمان‌ها است. درشرکت های بزرگ صنعتی، کم نیستند افراد توانمندی که سال‌ها در بدنه سازمان تلاش کرده و با دانش و تجربه عملیاتی سرمایه اصلی آن مجموعه محسوب می شوند. سرمایه ای که درصورت اعتماد مدیریت جدید به آنها می تواند هسته اصلی و موتورمحرک هرسازمان در پیشرفت و توسعه را شکل دهد. به نظرمی رسد این مهم در شرکت پتروشیمی جم در دوره مدیریت جدید مورد توجه قرارگرفته است.
 • رشد سرمایه‌گذاری‌های بورسی بیمه معلم در سال ۹۷

  مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه معلم با حضور ۳۴/ ۹۳ درصدی صاحبان سهام در روز شنبه ۲۹ تیرماه سال جاری برگزار شد و صورت‌های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ به تصویب رسید.
 • «روحانی» پالایشگاه تبریز را پالایشگاه پاک معرفی کرد

  رئیس‌جمهوری گفت: خودکفایی در تولید و تامین گازوئیل و بنزین و بی‌نیازی از واردات گاز در زمستان، همچنین ارتقای کیفیت فرآورده‌ها و بهبود محیط زیست، از جمله گام‌های بلند وزارت نفت در دولت تدبیر و امید است.
 • سود نهایی ۵۰ تومان به ازای هر سهم

  مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه (سهامی عام) به‌منظور ارائه گزارش عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۳۹۷، روز یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ در محل سالن چندمنظوره مجموعه گردشگری و پذیرایی پالیز کرمان با حضور صاحبان ۲/ ۶۷درصد سهام برگزار شد.
 • پتروشیمی فجر ۱۲۰۰ ریال سود به هر سهم می‌دهد

  مجمع عمومی عادی سالانه سهامداران شرکت پتروشیمی فجر برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ با حضور بیش از ۹۴ درصد از سهامداران ،مدیران و اعضای هیات‌مدیره و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار در محل سالن همایش‌های نیایش واقع در میدان شهید طهرانی مقدم (میدان کاج) برگزار شد.
 • کارنامه امیدبخش تایدواتر پس‌از واگذاری به بخش خصوصی

  مجمع عمومی عادی سالانه شرکت تایدواتر تقسیم ۶۰۰ ریال سود به‌ازای هر سهم سال ۹۷ را تصویب کرد. در این جلسه صورت‌های مالی سال ۹۷ شرکت به تصویب اکثر سهامداران رسید.
 • تداوم ۵۷ سال موفقیت

  شرکت نفت بهران روز یکشنبه مورخ ۱۶ تیر جاری مقارن با پنجاه و هفتمین سالروز تاسیس این شرکت، مجمع عمومی ‌عادی سالانه خود را در محل سالن همایش قلم سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار کرد.
 • رشد ۸۰ درصدی فروش و تقسیم سود ۹۰ درصدی «گل‌گهر»

  مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با حضور بیش از ۹۶ درصد از سهامداران شرکت برگزار شد.
 • کاهش چشمگیر هزینه‌ها در کالسیمین

  مدیرعامل شرکت کالسیمین در مجمع عمومی عادی این شرکت از کاهش هزینه‌های این شرکت با در نظر گرفتن تمهیداتی به میزان ۴۳ میلیارد تومان خبر داد.
 • جهش دسته جمعی شاخص‌های عملکردی «ومعادن»

  مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات امروز به منظور تصویب صورت‌های مالی سال ۹۷ شرکت برگزار می‌شود.
 • «پلی‌پروپیلن جم» به هر سهم سال ۹۷ مبلغ ۳۲۵۰ ریال سود می‌دهد

  شرکت پلی‌پروپیلن جم به هر سهم برای سال ۹۷ مبلغ ۳ هزار و ۲۵۰ ریال سود می‌دهد. در مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت که با حضور ۱/ ۹۱ درصد سهامداران برگزار شد، صورت‌های مالی سال ۹۷ به تصویب رسید.براساس مصوبات این مجمع روزنامه «دنیای‌اقتصاد» به‌عنوان روزنامه رسمی و موسسه حسابرسی «هشیار بهمند» به‌عنوان بازرس قانونی و حسابرس شرکت انتخاب شدند.مجمع جم‌پیلن با ریاست آقای احمد جاویدی قریچه از شرکت پتروشیمیران به‌عنوان رئیس، آقای مجید خاموردی به نمایندگی از شرکت پتروشیمی جم و آقای محمود احمدلو به نمایندگی از شرکت توسعه پلیمر پادجم به‌عنوان ناظر و مهندس بهمن‌ بهزادی به‌عنوان منشی اداره شد.
 • تصویب سود ۲۸۰ ریال به ازای هر سهم در مجمع عمومی عادی سالانه بیمه «ما»

  مجمع عمومی عادی سالانه بیمه «ما» با حضور اکثریت سهامداران درروز ۱۱ خرداد برگزار و صورت‌های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ این شرکت به تصویب رسید. به گزارش روابط‌عمومی بیمه «ما»، بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده، شرکت بیمه «ما» با افزایش سرمایه ۵۰ درصدی در سال ۱۳۹۷، موفق به افزایش ۶۹ درصدی سود خالص و تحقق ۴۴۰ ریال سود به ازای هر سهم در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند سال ۱۳۹۷ شد. همچنین سود خالص پس از کسر مالیات شرکت، مبلغ ۶۵۹,۷۶۴ میلیون ریال اعلام شد. در این مراسم؛ حجت بهاری‌فر مدیرعامل شرکت بیمه «ما»، ضمن تشکر از حمایت‌های سهامداران گرامی، همراهی اعضای محترم هیات‌مدیره، اعتماد بیمه‌گذاران معزز، تلاش‌های بی‌وقفه و ارزشمند شبکه فروش در توسعه فعالیت‌ها و پرسنل دلسوز و پرتلاش در خصوص فعالیت‌های انجام شده در سال ۱۳۹۷ گفت: شرکت بیمه «ما» در سال ۹۷ با اتخاذ تدابیر هوشمندانه و انجام برنامه‌ریزی‌های دقیق و تبیین استراتژی‌های مناسب برای بخش سودآور و کم‌ریسک بازار بیمه، علاوه بر رشد پرتفوی در راستای بهبود کیفیت خود و جلب رضایت هرچه بیشتر ذی‌نفعان گام برداشت. وی افزود: براساس آمار ارائه شده از سوی بیمه مرکزی، بیمه «ما» امسال نیز به روال سنوات گذشته دارای بالاترین سطح توانگری بوده و در جمع شفاف‌ترین شرکت‌های بیمه‌ای براساس رتبه‌بندی شرکت‌های بورسی قرار گرفت. در هشتمین سال فعالیت، سومین شرکت بیمه‌ای درEPS و دومین شرکت در DPS در میان شرکت‌های بیمه‌ای در مقایسه با عملکرد سال گذشته بود. بیمه «ما» به عنوان یک بیمه‌گر پیشتاز و سرآمد مصمم است تا همگام با گسترش فرهنگ آینده‌نگری در جامعه به نحوی خدمات خود را به مشتریان عرضه کند که ضمن رعایت کلیه حقوق ذی‌نفعان سایر افراد جامعه هم از منافع آن بهره‌مند شوند. برای رسیدن به این موفقیت، اقدام به تاسیس مرکز آینده‌پژوهی و استفاده از تجارب نخبگان در این زمینه کرد. مدیرعامل بیمه «ما» با اشاره به رشد ۶۲ درصدی پرتفوی و افزایش ۴۷ درصدی پرداخت خسارت در سال ۱۳۹۷، اظهار کرد: شرکت بیمه «ما» در سال گذشته، بیش از ۲,۹۶۰,۹۸۴ میلیون ریال خسارت به بیمه‌گذاران خود و زیان‌دیدگان پرداخت کرده که بیانگر تسریع در رسیدگی به خسارت‌های اعلامی است. همچنین ضریب خسارت شرکت در سال ۹۷، نسبت به سال ۹۶، ۶ واحد کاهش یافت و به ۶۱ درصد رسید که بیانگر کنترل ریسک و اخذ تصمیمات درست توسط مدیریت‌های فنی شرکت است.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر