• اعلام استراتژی و راهبردهای گروه صنعتی ملی

  مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی ملی (کفش ملی) روز چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه با حضور ۹۹ درصد سهامداران برگزار شد. در این مجمع که با حضور سیدعلیرضا سیاسی‌راد به‌عنوان رئیس مجمع، سیدعلیرضا میرنیا و محمدنادر خمجانی به‌عنوان ناظر و شهره احمدپور به‌عنوان منشی جلسه برگزار شد، به بررسی عملکرد سال مالی ۹۷ این شرکت پرداخته شد. نادر صادقی، مدیرعامل شرکت با بیان اینکه برای تحقق بخشیدن به برنامه‌های شرکت و رسیدن به نقطه مطلوب، برداشتن قدم‌های اجرایی را در دستور کار قرار داده‌ایم گفت: مهم‌ترین و اصلی‌ترین شعار ما سلامت، صداقت و شفافیت است و تمام تلاش گروه صنعتی ملی در ماه‌های اخیر این بوده است که وضعیت موجود را آسیب‌شناسی و در نهایت شفافیت، تمامی مشکلات و بحران‌های شناسایی شده را به سهامداران منعکس کرده و با کمک آنها به منظور رفع مشکلات اقدام کند. در پایان پس از ارائه گزارش هیات‌مدیره برای سال منتهی به ۲۹/ ۱۲/ ۱۳۹۷ از سوی مدیرعامل و همچنین گزارش صورت‌های مالی از سوی حسابرس و بازرس قانونی، صورت‌های مالی شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی ملی مورد تصویب مجمع قرار گرفت و تقسیم ۲ ریال سود به ازای هر سهم به تصویب سهامداران رسید. موسسه حسابرسی آگاهان و همکاران به‌عنوان بازرس قانونی و حسابرس مستقل شرکت و روزنامه‌های دنیای‌اقتصاد و اطلاعات نیز به‌عنوان روزنامه رسمی کثیرالانتشار شرکت انتخاب شدند. همچنین بر اساس تصمیمات مجمع، صندوق بازنشستگی کشوری، شرکت عمران ساختمان تراز پی‌ریز،شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا، شرکت آزادراه امیر کبیر و معدنی و صنعتی کاوشگران آتیه صبا به‌عنوان اعضای حقوقی هیات مدیره جدید به مدت ۲ سال انتخاب شدند.
 • ثبت بی‌نظیرترین سال ایرانول با رشد اکثر شاخص‌ها و تقسیم سود ۲۹۰۰ میلیارد ریالی

  مجمع عمومی عادی سالانه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷ شرکت نفت ایرانول با ثبت بی‌نظیرترین سال ایرانول از اول تاسیس تاکنون با رشد اکثر شاخص‌ها و با حضور بیش‌از ۹۱درصد سهامداران سه‌شنبه ۲۸ خرداد ماه در سالن تلاش وزارت کار برگزار شد. این مجمع که به ریاست آقای خالق و نظارت آقایان فصیحی و توکلی برگزار شد علاوه بر تصویب صورت‌های مالی با توجه به گزارش عملکرد مدیرعامل شرکت با ثبت رکورد بالاترین مبلغ فروش همراه با رشد سهم بازاردر تاریخ ایرانول و نیز رشد سود عملیاتی به میزان ۴۰ درصد نسبت به سال ۱۳۹۶، رشد فروش به میزان ۶۲ درصد و افزایش ۵۳ درصدی سود خالص سال نسبت به سال قبل از مبلغ ۲۱۲۱ میلیارد ریال در سال ۹۶ به مبلغ ۳۲۴۶ میلیارد ریال در سال ۹۷ که عمدتا ناشی از افزایش حجم فروش داخلی به میزان ۶۳ درصد و کاهش هزینه‌های فروش، اداری و عمومی به میزان ۴ درصد است، موجب تحقق EPS هر سهم به مبلغ ۱۶۲۳ ریال شد و مصوب شد از مبلغ ۳۲۴۶ میلیارد ریال سود تحقق‌یافته (به ازای هر سهم ۱۶۲۳ ریال) مبلغ ۲۹۰۰میلیارد ریال و به ازای هر سهم ۱۴۵۰ریال معادل ۹۰ درصد از سود تحقق یافته بین سهامداران تقسیم شود.
 • تصویب تقسیم ۲۰۰ ریال سود به ازای هر سهم صنایع لاستیکی سهند

  گروه بنگاه‌ها : در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنایع لاستیکی سهند تقسیم ۲۰۰ ریال سود به ازای هر سهم به تصویب رسید. به گزارش «دنیای اقتصاد»، در این مجمع، داود رحمانی مدیرعامل این شرکت به تشریح عملکرد سهند در سال مالی ۹۷ پرداخت و گفت: در سال ۹۶ تولید تسمه نقاله در سهند معادل یک هزار و ۲۸۳ تن بود که در سال ۹۷ به یک هزار و ۹۵۰ تن افزایش یافت.
 • تقسیم ۷۰۰ ریال سود هر سهم در مجمع عمومی عادی «کچاد»

  درآمد هر سهم چادرملو در سال مالی ۱۳۹۷ نسبت به سال مالی ۱۳۹۶ به میزان ۴۵۶ ریال، معادل ۱۲۱ درصد افزایش داشته است.
 • رشد ۷۰ درصدی سود خالص سرمایه‌گذاری بوعلی در سال ۱۳۹۷

  جلسه مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری بوعلی (سهامی عام) برای سال مالی منتهی به ۳۰/ ۱۱/ ۱۳۹۷ راس ساعت ۱۰:۰۰ روز سه‌شنبه مورخ ۳۱اردیبهشت ۱۳۹۸ در سالن اجتماعات مجتمع نیکوکاری رعد واقع در شهرک قدس تهران با حضور صاحبان بیش از ۸۶/ ۹۲درصد سهام برگزار شد.
 • تقسیم ۱۰۰۰ ریال سود از سوی «فرآور»

  مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام برای سال (دوره) مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۹۷ شرکت فرآوری مواد معدنی ایران با حضور ۰۸/ ۵۴ درصد سهامداران برگزار شد. در این مجمع که ریاست آن برعهده مسعود سالاری، نظارت آن برعهده رضا منفرد و رامتین قسمتی و دبیری آن برعهده حمید علاماتی (مدیرعامل شرکت فرآوری مواد معدنی ایران) بود، تقسیم مبلغ ۱۰۰۰ ریال سود به ازای هر سهم به تایید سهامداران رسید.
 • برگی زرین در کارنامه «اتکام» ثبت شد

  «اتکام» با تقسیم بالاترین سود نقدی درصنعت بیمه، برگی زرین در کارنامه عملکرد خود به ثبت رسانید.
 • کارنامه دریایی و بندری ایران در ۴۰ سالگی انقلاب

  حمل‌و‌نقل دریایی نقشی غیرقابل جایگزین در تجارت خارجی به‌ویژه تجارت فراقاره‌ای کشورها دارد و به‌عنوان ایمن‌ترین و به صرفه‌ترین شیوه‌ حمل‌و‌نقل انبوه کالا نسبت به سایر شیوه‌های حمل‌و‌نقل، از جایگاهی کلیدی در رشد و توسعه اقتصادی کشورها برخوردار است و در حال‌حاضر بیش از ۹۰ درصد حمل‌و‌نقل بین‌المللی کالا توسط حمل‌و‌نقل دریایی به انجام می‌رسد. بخش حمل‌و‌نقل دریایی ایران همواره با بهره‌گیری از مزیت‌های ناشی از ۵۸۰۰ کیلومتر مرز ساحلی در استان‌ها و جزایر جنوبی و شمال کشور و با اتکا به ظرفیت‌ها و توان عملیاتی بنادر بازرگانی و ناوگان حمل‌و‌نقل دریایی خود با جابه‌جا‌یی بیش از ۹۰ درصد از کالاهای مربوط به تجارت خارجی کشور، نقشی حیاتی، غالب، منحصربه فرد و غیرقابل جایگزینی را در صحنه اقتصاد ملی و منطقه‌ای و تجارت خارجی کشور ایفا کرده است.
 • ۵ سال موفق ایرانول با رکورد شکنی تولید، فروش، صادرات، سود و افزایش سهم بازار

  شرکت نفت ایرانول که یکی از چهار شرکت تولیدکننده روانکار درکشور است ۱۱ آذر وارد هفدهمین سال تاسیس خود شد. این شرکت که از شرکت‌های بورسی است روند رشد و توسعه را به سرعت در حال طی کردن است و طی ۵ سال گذشته با مدیریت مهندس عیسی اسحاقی مدیرعاملی که حدود ۲۰ سال سابقه شرکت داری را در رزومه کاری خود به‌عنوان مدیرعامل، رئیس هیات مدیره، نائب رئیس هیات مدیره و عضو هیات مدیره حدود ۳۰ شرکت و سوابقی همچون مشاوری وزیر نفت، رئیس هیات مدیره هلدینگ نفت،گاز بانک ملت، پتروشیمی اردبیل و... دارد، توانست با استفاده از تجربه کاری و توان مدیریتی خود و همراه کردن کارشناسان و کارکنان ایرانول گام‌های مهمی در توسعه این شرکت بردارد و طی ۵ سال مدیریت بر این شرکت رکورد تولید، فروش، صادرات، صادرات روغن موتور، سود، افزایش سهم بازار را بشکند و مهم‌تر از همه رضایت کارکنان این شرکت بزرگ را جلب کند و شرکت نفت ایرانول را به شرکتی موفق و پیشرو در استراتژی و سیاست‌های جدید تبدیل کند. دریافت چند لوح تقدیر از سازمان‌های مختلف برای ایرانول نیز سند دیگری بر این ادعا است که مهم‌ترین آن را می‌توان دریافت جایزه ملی سه ستاره تعالی سازمانی برای نخستین بار در صنعت روانکاران و انتخاب مدیر عامل نمونه شستا در سال گذشته و دریافت نخستین تندیس سیمین چهارمین جشنواره رتبه بندی و ارزیابی عملکرد شرکت‌های تابعه شستا در سال ۹۶ نام برد. با مهندس اسحاقی مدیری که همه از دوران او به‌عنوان دوران موفق در ایرانول یاد می‌کنند در سالروز تاسیس این شرکت (۱۱ آذر) به گفت‌وگو نشستیم که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید.
 • تدبیر خصوصی‌سازی در حل بحران هپکو

  اعتصاب، تجمع کارگران، حقوق‌های معوق و بیکاری چند صد نفر از جوانان کشور اخبار ناامید‌کننده‌ای بودند که در سال‌های اخیر از شهر اراک و یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های صنعتی کشور یعنی هپکو شنیده می‌شد. شرکتی که با غول‌های خودروسازی مطرح دنیا رقابت می‌کرد، به جایی رسیده بود که تولید را تعطیل کرده و بحرانی به نام هپکو در مدیریت صنعتی و اقتصادی کشور ایجاد شد. کارگران آماده کار بودند تا امید را به خانواده‌هایشان برگردانند اما...
 • « نیروکلر» با تقسیم ۳۷۰ ریال سود برای هر سهم باز هم خوش درخشید

  مجمع عمومی‌عادی سالانه شرکت نیروکلر(سهامی‌عام) با ۲۱/ ۸۸ درصد سهامداران ساعت ۱۰ روز یکشنبه ۰۶/ ۰۸/ ۱۳۹۷ درمحل سالن صدف هتل بزرگ تهران واقع در تهران، خیابان ولیعصر، تقاطع خیابان استاد مطهری، شماره ۳۹۱، به ریاست آقای رضا مرادی علی عربی برگزار شد. در این مجمع آقای شروین شهریاری و آقای حمید دیانت پی به‌عنوان ناظران، آقای حسین قاسمی‌تودشکی به‌عنوان دبیر، آقای مهندس محمود بوذری مدیرعامل شرکت، آقای دکتر عباس هشی به‌عنوان حسابرس و بازرس قانونی شرکت و آقای میثم رجبی به‌عنوان ناظر سازمان بورس و اوراق بهادار تهران حضور داشتند.
 • دستیابی به جایگاه سود‌آورترین هلدینگ با اعتبار جهانی

  شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس تقسیم ۴۳۰ ریال سود نقدی برای هر سهم سال مالی منتهی به ۳۱ خردادماه ۹۷ را تصویب کرد.براساس تصمیمات مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت با حضور اکثر سهامداران صورت‌های مالی سال مزبور تصویب شد.
 • دستیابی به جایگاه سود‌آورترین هلدینگ با اعتبار جهانی

  شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس تقسیم ۴۳۰ ریال سود نقدی برای هر سهم سال مالی منتهی به ۳۱ خردادماه ۹۷ تصویب کرد.براساس تصمیمات مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت با حضور اکثر سهامداران صورت‌های مالی سال مزبور تصویب شد. شرکت در سال مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۹۷ معادل ۸۳۴ ریال سود به ازای هر سهم محقق کرد.
 • آغاز پویش ملی پیشگیری از سرطان پستان

  پویش ملی پیشگیری از سرطان پستان با همکاری «‌‌مای لیدی» و موسسه خیریه بهنام دهش‌پور کلید خورد.

بیشتر